0:4 - Atlanta Hawks (CPU) - aktualny

Temat na forum 'Locker Room EAST' rozpoczęty przez administracja_SD_PS4, Październik 24, 2016.

1. administracja_SD_PS4

administracja_SD_PS4 Administracja Administrator

Polubienia:
    69

Ostatnio edytowane przez moderatora: Listopad 26, 2016
  2. Malone94akaBigD

Malone94akaBigD Well-Known Member

Polubienia:
    302
    Był trade kat za z-bo plus kemba?

3. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
  4. killaszit2k

Polubienia:
    651
    Do połowy się jako-tako grało. Po przerwie to już spektakl jednej drużyny. Ciężki team do prowadzenia, przynajmniej dla mnie.

5. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    brakuje strzelca za 3 w typie Fourniera :)

6. Dmn Romek

Dmn Romek Member

Polubienia:
    20
    No ekipa ciagnie pod dziure bez opamietania , trzeba by sie przyzwyczaic i to grać , jak sie trzyma presjre w obronie i na zbiórce , gra kontre i post to jeszcze jakos idzie ale to wymaga nauczenia sie grania tymi obwodowymi co sa w Hawks w bardzo wysokim stopniu , na Kings zabrakło rozwiazań w drugiej połowie - z pewnoscia nie maja co brac tej ekjipy na zastepstwo wielbiciele "floppy "

7. adi

adi Well-Known Member

Polubienia:
    67
    A podobno Griffin mialby byc pierwsza opcja w ataku.

8. Dmn Romek

Dmn Romek Member

Polubienia:
    20
    Najwiecej punktów , najwiecej rzutów - był pierwszą opcja w ataku no chyba ,że 9 jest liczba większa niż 12 a tym kto jest pierwsza opcja w ataku decyduje tylko" zut za cy po scałece i podawanie pinbolowe do zajebania " a gra przypomina bardziej piłke ręczna niż koszykówke NBA . ..a i poprosze ostrzeżenie za obrażenie Adolfa tym postem, toż Adolf nie omylne sądy ma a Griffin nic nie umie, overal ma za dużego penisa i zrobieni BJ Ronniemu 2k ....

Bor5unio lubi to.
  9. adi

adi Well-Known Member

Polubienia:
    67
    Nie ma sie co unosic.
    Odsylam do wysztkich trejdow z druzyna Hawks. Gdzie pisalem wielokrotnie ze tam rzucac nie bedzie mial kto.

Nie czarujmy sie w tej wersji naprawde latwo jest zatrzymac pipownikow odpowiednimi ustawieniami.

10. killaszit2k

Polubienia:
    651
    z mojej perspektywy problemem w tym składzie jest postac bena simmonsa - ja nim nie potrtafie grać, nie sledziłem NCAA i nie wiem co ten gość tak naprawdę potrafi, jakie są jego mocne strony itd.

MOIM OSOBOSTYM ZDANIEM wymiana simmons za Fourniera (+ jacys gracze bo 1 za 1 to jednak strata dla Hawks) była by fajną opcją dla tego zespołu

11. DE_LA_RENTA

DE_LA_RENTA Active Member

Polubienia:
    126
    Że się wtrace. Simmons jest fajnym graczem i napewno bym go stąd nie usuwał . Usunalbym Z-Bo za strzelca. Simmons jest takim fajnym falszerzem a i w debiucie kiedyś strzelił mi 3/4za 3 z panem,który mi go oddał (ciekawe co sobie wtedy pomyślał) :)

Dmn Romek lubi to.
  12. chemik

chemik Administracja Administrator

Polubienia:
    186
    moge im dac B. Beal + ktoś za Simmons + ktoś

killaszit2k lubi to.
  13. Dmn Romek

Dmn Romek Member

Polubienia:
    20
    Ekipa ma potencjał , zawodników których mozna wymieniać , nie ma co przesadzać, że sie nią nie da grać , nie ma limitow na Pip w lidze teraz , a że sie tym inaczej gra niż standartowo dobraną ekipa , no inaczej , inne zestawienie inna gra :) Przymusu grania Hawks też nikt nie ma. Nie podoba sie komuś może nie grać zastępstw tą ekipą.
    Więc nie rozumiem po co ciągłe pierdolety "bo tam nie ma kto rzucać za cy " a w NBA w każdym zespole jest "JJ Ready to fire" czy też Kapitan Sucha Kura podopowiem -... NIE
    Ilu jest jest gości w Hali sław którzy dominowali pod koszem a ilu co dominowali "za trzy" ?
    Koszykówka - rzucanie do kosza z możliwie najmniejszej odległości a nie z możliwie największej ... wsadzanie do kosza - bo dzieciaki to lubią i koszulki to sprzedaje ,a nie paniczne odawanie na obwód. I w końcu gra zespołowa wielkich indywidualności w pewnym sensie Gladiatorów dzisiejszych czasów, tymczasem jak czytam o tym "za cy " za cy " i ustawienia na PIP ... ehhh jak wchodzic na boisko i mówic :
    "dzis Was wszystkich ogram bo dostaliście LSD na nieświadomke w tych ciastkach co częstowałem przed chwilą - haha - ale ze mnie kozak ..." no tak "Kozak "

killaszit2k lubi to.
  14. killaszit2k

Polubienia:
    651
    jak mówię, nie znam Simmonsa i nie wiem co gra, coś mi się wydaje że nie ma rzutu i tak nim grałem i może dlatego mam takie odczucia. mam wrażenie że on i Rondo dublują się jako dwóch rozgrywających z stosunkową złym rzutem z pół i dychy.

Dmn Romek lubi to.
  15. Dmn Romek

Dmn Romek Member

Polubienia:
    20
    Ja tez nie grałem "tym" konkretnym Simmonsem za wiele , ale grałem na tyle by potwierdzić to co napisał Renta i Killa
    - Simmons "jebaniutki" :) - przy tych ratingach rzutowych co ma jest w stanie zadziwiająco trafiać - wiem jak to brzmi ale tak jest - to nie tak że gra sie na typa zagrywki na trójki meda z założenia , Gość jest świetny do rzutów sytuacyjnych, natomiast by wykorzystać go w odpowiednim stopniu , musi mieć piłke w rękach w większym stopniu niż standartowy SF stojący w rogu na trójce .Jak w ekipie jest Rondo no to własnie tak sie dzieje.
    - Niezmieniając składu Hawks , grając nimi trzeba w mojej opini rotować tak by nie trzmać ich na boisku za dużo razem.
    Rajan z zmienikiem Bena , Ben z Clarksonem .

Poleć forum