1:2 - Utah Jazz (CPU) - aktualny

Temat na forum 'Locker Room WEST' rozpoczęty przez administracja_SD_PS4, Październik 25, 2016.

1. administracja_SD_PS4

administracja_SD_PS4 Administracja Administrator

Polubienia:
    69

Ostatnio edytowane przez moderatora: Listopad 15, 2016
    Bor5unio lubi to.
  2. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651

Mecz grany w ramach "zastępstwa". Niestety dla GM'a Nuggets nie był to dla niego łatwy mecz. Raz, że gra tutaj moich 3 byłych grajków, a dwa (i to w sumie największy powód przegranej Denver) Bogowie koszykówki spod znaku 2k bardzo mi dziś pomagali. To co miało wpadać to wpadało, w obronie wszyscy ładnie rotowali, na deskach ładnie walczyli a z drugiej strony momentami totalny chaos w obronie, dziwne straty itd. Zaszalał Lance, który już w 1 kwarcie miał 10 punktów na koncie. Green wykręcił swoje staty zupełnie nie rzucając się w oczy ale największym zaskoczeniem był Bender, który mimo że się dawał przepychać pod koszem jak pachołek to swoje zebrał i nie wiele mu brakowało do double-double.
    Ogólnie bardzo przyjemna ekipa do grania. Trade z Kings mocno wzmocnił tą drużynę, a Crowder z Gay'em spokojnie mogą grać w jednej piątce a'la Steve Kerr (Holiday - Stephenson - Gay - Crowder - Green).

Dmn Romek lubi to.
  3. killaszit2k

Polubienia:
    651
    Melo trafiał cuda, Howard pod koszem rządził, traciłem -10 w połowie 4 kwarty, ale jakoś się udało doprowadzić do dramatycznej końcówki. Oddawałem ostatni rzut ale Holiday nie trafił trójki z całkiem spoko pozycji. Wcześniej masa błędów z obu stron no i wygrał ten kto popełnił ich mniej:). W czwartej kwarcie sporo pomogły mi wolne, bo Pistons już chyba od 2 minuty poza limitem.

Dmn Romek i Jerezuello lubią to.
  4. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Ten Bender to chya jakiś niezły kot przy tak niskim overalu?

5. killaszit2k

Polubienia:
    651
    wysoki, z dobrym rzutem z dystansu ale chudy i z takim D12 nie ma żadnych szans pod koszem, rookie wiec przyszłość przed nim

ogólnie fajny center na ławkę taki młodszy Olynyk

Bor5unio lubi to.
  6. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    a na tablicach jak walczy?

7. killaszit2k

Polubienia:
    651
    coś tam zbierze bo wysoki no ale tak jak pisałem chudzinka, taki Kuzyn to by nawet nie poczuł by go na plecach w postup;)

Poleć forum