1:4 - New Orleans Pelicans (CPU) - aktualny

Temat na forum 'Locker Room WEST' rozpoczęty przez administracja_SD_PS4, Październik 25, 2016.

1. administracja_SD_PS4

administracja_SD_PS4 Administracja Administrator

Polubienia:
    69

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 1, 2016
  2. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    Niby nie grało mi się tym składem dobrze, bo zbyt wielu tu zawodników których mocnych i słabych stron nie znam, a jednak walka trwała niemal do samego końca. Rzut na remis z rogu boiska, przy stania 87-84, po całkiem składnej akcji nie trafił wprowadzony w tym celu Marvin Williams. Dodatkowo fatalne 6/14 z linii rzutów wolnych. Ekipa ma potencjał ale w mojej ocenie jest raczej trudna do prowadzenia. Tak czy siak bardzo fajny mecz, w świetnym tempie - prawie jakbym się cofnął do "złotych lat" na x360;).

3. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
  4. Dmn Romek

Dmn Romek Member

Polubienia:
    20
    Mecz typowo nietypowy - przez co ponownie z zainteresowaniem śledziło się poczynania graczy na parkiecie od początku do samego końca
    Marvin W . rozpoczoł ten mecz od dwóch mocno zaskakujących interwencji powstrzymując Kuzyna raz górą raz dołem.
    Justise W- podkurkowany krążącą po lidze opinią na temat transferu z Denver (którego był przedmiotem)- od pierwszego gwizdka, atakował ulubieńców komisarza ligi bez żadnego respektu .
    Faule - fakt, że Kings zdarza się ogólnie mocno dociskać w defensywie i fauli w meczach z Nimi na ogół nie brakuje, ale wtym meczu , Kings nie zdąrzyli się jeszcze- Ptaszka CP i jego Paczki - "przestraszyć" a sędziowie już parli w gwizdek jak w puzon - prywatnie wydaje mi sie, że gdyby obyło się bez dwóch fauli na CP w pierwszej czesci meczu - to osobistych nadal było by koło 20 ,ale nie pozostało by wrażenie ,że sędziowie obstawili mocny hajs na ten mecz.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 1, 2016

Poleć forum