3:3 - Cleveland Cavaliers (CPU) - aktualny

Temat na forum 'Locker Room EAST' rozpoczęty przez dupsq, Październik 23, 2016.

1. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123

Ostatnio edytowane przez moderatora: Listopad 27, 2016
  2. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123
    W koncu udalo sie zagrac pierwsze spotkanie, nie bylo disconnecta i o dziwo nie bylo lagow
    Cavs - Bucks 102-71

Mecz do polowy wyrownany, ze wskazaniem na naszych. Russel Westbrook do szatni schodzil majac juz 4 faule.
    Po przerwie bez wiekszej historii, dominacja naszych. Russ zlapal dosc szybko 5 faul i do konca meczu musial juz uwazac. Malo widoczny w sparingach Leonard zaczal slabo bo 1/4 ale w koncu zaskoczyl. Masa rzutow przeciwnika nie dolatywala do obreczy. Po czesci moze to byc zasluga naszej szczelnie ustawionej obrony na strzelcow Bucks.
    Jedynym zawodnikiem ktory dawal nam troche w kosc byl mlodziutki curry, ladnie trafiajac za 3pkt

Wielki minus dla trenera Cavs ktory w 1q zajechal naszych starterow tak ze cala 2q nie grali, do konca meczu walczylem z ich zmeczeniem grajac dziwna rotacja zawodnikow. W pewnym momencie majac 2 centrow na boisku wtf ?

Statsy meczowe

Ostatnia edycja: Listopad 7, 2016
    Od3z_PL lubi to.
  3. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123
    Dzieki za granie, oficjalnie ryzygnuje. Jakos polaczenia podczas gry jest taka jak 2k16, o ile nie gorsza. Rozegrac normalny mecz to jedna wielka loteria, 1q spoko 3q nic sie zagrac nie da. Albo caly mecz spoko az na koniec 3q wywali error i po meczu ( bylo tak 4 razy w meczu ligowy )
    Nie mam ochoty sie denerwowac, tak wiec odpuszczam bo osiwieje przy tej produkcji. Tak jak sprzedalem za wczasu 2k16,tak samo robie i z ta czescia. decyzja ostateczna, gra usunieta z dysku, wystawiam wlasnie na allegro i kupuje BF1. Powodzenia

4. Od3z_PL

Od3z_PL #OneHungryPack

Polubienia:
    85
    Bf1 kozak :D

dupsq lubi to.
  5. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
  6. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Dawaj zrzutów na mlb baseball lub kupuj titanfall 2 :)

7. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123
    BF1 @Bor5unio , masa znajomych i gierka spoko :)

8. Malone94akaBigD

Malone94akaBigD Well-Known Member

Polubienia:
    302
    ja wlasnie tez zastanawiam sie nad ta produkcja :D jak ogladam jakies gamplaye to az slina cieknie :p

9. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Ja oddałem koledze, ale może jeszcze kiedy odbiore

10. adi

adi Well-Known Member

Polubienia:
    67
    Borsunio ciupiesz w Baseball?

11. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Jeszcze nie ale się zastanawiałem nad tym. w sensie na plejaczku zecz jasna ;) za małolata grałem w coś na pegazusie z bratem i muvsie fajnie grali a uważam że gra ns duży potencjał po sieci. a ty grasz?

12. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123
    Haha ostatni baseball jaki grałem to właśnie ten na pegasusie :)

Od3z_PL i Bor5unio lubią to.
  13. DE_LA_RENTA

DE_LA_RENTA Active Member

Polubienia:
    126
    Szkoda. Od początku wersji 2K17 zerwało mi 2 razy w jednym meczu i to wszystko. U mnie o niebo lepiej niż w 16. Ale bez sensu się wkurzać.
    Tylko ten przeskok z NBA na wojnę ?:eek:
    Jak mawia mój dyspozytor "nie tędy droga ";)

14. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123
    Granie ma dawac przyjemnosc, kazdy chce odpoczac w wolnym czasie Panie Renta... Nie wiecznie sie wkurzac, tlumaczyc bo lag/rozlaczylo w 3q/ czy error od 2k podczas robienia zmian. I do tego ile czasu trzeba w to wlozyc, a pozniej nie idzie normalnie zagrac.
    Gra ma juz nowego wlasciciela, aukcja trwala cale 1.5h :)
    Do zobaczenia na froncie w BF1, i moze w 2k18 jak poprawia uslugi sieciowe.

15. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    Dramat Denver w 1 kwarcie - 9 strat (!) + Antek 3 faule, więc wydawało się, że będzie to spacerek dla Cavs. Nic bardziej mylnego bo w 2 kwarcie Nuggets ostro naparli i zrobił się mecz. Na 3 minuty do końca prowadziliśmy jednak +5 a Nuggets powrócili do gry z 1 kwarty, czyli trochę zbyt nerwowo i w efekcie nastąpił odjazd Cavs. Leo MVP + Diesel Dunk Nominee (poniżej), bardzo fajnie zagrał Morris, Jackson był ice-cold ale jednocześnie miał najlepszy wynik +/- w Cavs. Nie dziwota że Big Al został wystawiony na TB bo zdecydowanie lepiej tu gra Lopez.
    A tu wspomniana paka Leo:
    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=172670479870077&id=100013813785409&pnref=story

16. Dmn Romek

Dmn Romek Member

Polubienia:
    20
    Mecz w ogóle kosmos, dokładnie tak jak Killa napisał na 3 minuty do końca było czuc że można wstawić podstawowych graczy na ławkę bo jedyne co jeszcze będzie można osiągnąć w tym meczu to kontuzje , Antek złapał w tym meczu dwa faule ofensywne ( oba bez turbiny - jeden po oddaniu pass z layupa) , widziałem juz ze trzy razy w tej grze jak na ustawieniu kontuzji Off , podstawowy gość łapie kontuzje w końcowych minutach gry ;)

Poleć forum