Bledy w 2k15 / PS3?

Temat na forum 'NBA 2k15' rozpoczęty przez krii, Sierpień 8, 2016.

1. krii

krii New Member

Polubienia:
    0
    Czesc! (wybaczcie brak polskich znakow, ale nie mam czasu instalowac polskiej klawiatury :))

milo Was poznac ;-)

Krotkie intro: w 2k gram od 2k11, przewaznie MyCareer. Calkiem lubie te serie, ale frustruje mnie kilka opcji i nie jestem pewien czy szukam dziur, czy jest cos napisane w kodzie.

Gram na PS3 w 2k15 kariere od kilku sezonow. Gram 3/4, to moj 7 sezon tym graczem (odkad kupilem te wersje gram sobie cyklicznie kilka spotkan w miesiacu). Statystyki oscylują w okolicach wysokich 80 i (np. rzuty) 90. Mam Gatorade, Interceptora, Defense Lockera, Finishera i No-Look Passa, statystyki na poziomie MVP (droga przez meke przez te kilka pierwszych sezonów, zakończona Sixth Manem i nowym kontraktem w lepszej druzynie) - 24ppg/6apg/6rpg/2.5spg/1bpg na .490/.380/.900 przy PER 30.0. Innymi slowy szczyt formy, idealne lata dla zawodnika (26 lat - przede mna jeszcze z 3 lata na tym poziomie pewnie), za mna juz jedna nominacja do All Defense & First Team All NBA.
    I teraz pojawia sie problem. To widoczne od dosc dawna, ale juz powoli odechciewa mi sie grac, wiedzac jak bedzie wygladalo spotkanie po pierwszych dwoch minutach. Podam na przykladzie, bo to powtarzalne:

Wchodze w mecz dobrze. rzucam 3/3, lapie asyste i zbiorke i dorzucam jeden przechwyt. Pierwsza kwarta spokojnie prowadzona, moi zaczynaja sie rozkrecac. Pudluje dosc prosty rzut, ale w zamian w obronie w kontrze lapie blok na Westbrooku. Po pierwszej polowie mam 18/3/3/2/2 na .600/.333/1.0. Druga polowa zaczyna sie wesolo, do polowy trzeciej kwarty uzbieralem 24/3/4/2/2 na podobnej skutecznosci. Nagle BUM. Koniec z trafianiem. Nie trafiam trzech prostych rzutow, w tym dwoch wjazdow pod kosz (mojej specjalnosci przy tej szybkosci i wykonczeniu). W obronie pilki przelatuja mi miedzy rekoma, nie moge zablokowac rzutu, a gosc rzuca trojki spod mojej wyciagnietej reki raz za razem. Przestawiam sie na statystowanie, zeby przeczekam zly moment i obsluguje kolegow podaniami. Lapie trzy asysty. Probuje rzutu z dystansu - nie trafiony. Do konca meczu nie moge trafic zadnego rzutu (oddaje jeszcze 3-4 na probe), w pewnym momencie moi zawodnicy przestaja trafiac z moich podan (po tych trzech asystach z rzedu). Jedyne co moge robic to stawiac bloki i latac do obrony. Nie wchodzi mi zaden rzut, blok, przechwyt, asysta - slowem nic do konca meczu. Ocena jakos sie utrzymuje, ale bardziej dzielem przypadku.
    To BARDZO dobry mecz.
    Slabe sa, kiedy na 10 rzutow wpada jeden. Albo na 20 podan do kolegow pod pusty kosz masz 1 asyste. I takie przewazaja w tej karierze. Od dwoch sezonow ciagle frustracja. Rozumiem zwiekszenie poziomu trudnosci, ale to wyglada jak nagromadzenie w zbyt krotkim okresie wszystkiego co zle (IMO zle napisany kod), pomimo wszystkich okolicznosci (umiejetnosci gracza/umiejetnosci grajacego [nie napalam sie, nie gram indywidualnie, a raczej pod druzyne - moge zagrac na 8/4/2/2/2 bez problemow) nagle gra obwieszcza 'koniec tego dobrego, do konca meczu mozesz tylko biegac'). Nie mialbym z tym problemow, ale gram na 12 minut kwarte, jeden mecz raz na czas, zeby odpoczac. Takie sytuacje mnie tylko frustruja i zniechecaja do kontynuowania kariery.

Pytanie: tez tak macie, czy to moja imaginacja? Na nowszej generacji wyglada to lepiej?

2. chemik

chemik Administracja Administrator

Polubienia:
    186
    hmm zmien na 2k16 tam nie przypominam sobie zeby były takie kwiatki, a najlepiej zmien na nowo wychodząca 2k17

3. krii

krii New Member

Polubienia:
    0
    a na PS3 poprawili? między 2k13 i 2k15 nie było zbyt dużo zmian, poza coraz bardziej frustrującym trybem kariery;-)

4. chemik

chemik Administracja Administrator

Polubienia:
    186
    Cięzko to stwierdzić. Większość osób z tego forum gra na PS4 i PC

Poleć forum