CHARLOTTE HORNETS - bbogacz1986 (SUMMER LEAGUE)

Temat na forum 'Slamdunk 1 PS4 - 2k15' rozpoczęty przez bbogacz86, Maj 31, 2015.

1. bbogacz86

bbogacz86 Frank the Tank hehe

Polubienia:
    0
    GG 3402675
    PSN bbogacz1986

PICK 1

Nasz pierwszy wybór padł na Blakea. Jego głównym zadaniem bedzie atakowanie tablicy czy to pod koszem obronionym czy atakowanym. Planuje na niego ustawienie kilku zagrywek do wyjścia na czystą pozycje i typowy wjazd pod kosz (w czym czuje sie najlepiej). Jak na fizola przystało bedzie grywał wymiennie na pozycjach C,PF. W zależności od siły podkoszowej przeciwnika. Proszę podokręcać obręcze-mogą byc lekko przeciążone po spotkaniu. Gracza tego chcemy wykorzystać w 110%.

2. bbogacz86

Polubienia:
    0
    Odp: CHARLOTTE HORNETS - bbogacz1986 (summer league)

PICK 2

Pick nr 2 i wybór następnego gracza wysokiego. Chris ma za zadanie maksymalnie rozciąganie gry(grożąc rzutem z dystansu) jednocześnie robiąc więcej przestrzeni na wjazdy dla Griffina. Będziemy na niego ustawiać zagrywki mid, 3pkt jak i grę w post. Chris legitymuje sie low ego dlatego bedzie bardzo ważnym atutem drużyny..ilośc zdobytych punktów to sprawa drugorzędna. Nieco ryzykujemy tym pomysłem na grę tracąc sile na deskach. Jednak sądzimy ze nie bedzie co zbierać :D

3. bbogacz86

Polubienia:
    0
    Odp: CHARLOTTE HORNETS - bbogacz1986 (summer league)

PICK 3

Ostatni z pickow ktory chciałem Wam opisać - Brandon Jennings..czyli człowiek od klepania gały :D. W ten oto sposób skompletowalismy drużyne na nadchodzący sezon. Na tych trzech zawodnikach bede opierał swoją grę i ich postawa fundamentalnie wpłynie na bilans końcowy. Jako ze summer league kojarzy sie z wesołym okresem dla koszykarzy nie zapominajmy ze dla innych jest to walka(moze najwieksza w życiu) o byc albo nie byc częścią najlepszej ligi na świecie. Dlatego ja do sezonu podejdę jak do każdego innego.

W nadchodzących rozgrywkach będziemy próbowali nieco łamać schematy i szukali nowych sposobów nie tyle na zwyciężanie co na urozmaicenie gry. Dlatego schematem rodem z Kentucky Wildcast ...mozecie spodziewać sie Chrisa Bosha nie tylko na pozycji centra rozciągającego grę ale rowniez grającego jako small forward. Do zobaczenia na parkiecie...!!

4. bbogacz86

Polubienia:
    0
    Odp: CHARLOTTE HORNETS - bbogacz1986 (SUMMER LEAGUE)

PICK 9
    Frank Kaminsky​

Frank The Tank. Czas pokaże co z tego bedzie ale na niektórych filmikach widac olbrzymi potencjał. Nie boje sie stwierdzenia ze moze byc cos w stylu Kevina Lova. Do zbiórki mu brakuje ale rzut jak i kozioł na tak wysokiego zawodnika perfekcyjny.

5. Amaru1984

Amaru1984 Bball, One Game, One Love !

Polubienia:
    0

bogaty, a ja to myślałem, że tydzień dochodziłeś do siebie po wyborze Kamińskiego, a tu widzę szczęście :D

6. bbogacz86

Polubienia:
    0

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. A tak serio tydzień dochodziłem do siebie to fakt ale jako ze nieraz zawodnicy z drugiej rundy zostają mega grajkami tak i w tej sytuacji jest wszystko możliwe.
    Moze byc drewnem a moze zaskoczyć czas pokaże.

Poleć forum