Indiana Pacers klasycznie - Malekem

Temat na forum 'PS4 Classic League' rozpoczęty przez niquepart2, Styczeń 23, 2015.

1. niquepart2

niquepart2 The Human Highlight Film

Polubienia:
    0
    dlaczego Indiana Paceres?

1 w hołdzie Reggiemu Milleorwi.
    2. koszulki AWAY (które są dla mnie jedne z najlepszych), chociaż wybór Home przyprawia mnie o wymioty.
    3. chciałem zagrać czymś innym niż Hawks, chociaż nadal mam wyrzuty sumienia tym bardziej że Nique TU jest ;)

2. niquepart2

Polubienia:
    0
    Odp: Indiana Pacers klasycznie - Malekem

w drafcie z numerem 2 wybrałem graczy:

SF Dominique Wilkins, 85-86 Hawks 93 ovr

SF Chris Mullin, GS 90/91 ovr 89

PG Jerry West 64/65 Lakers, 92 ovr
    / trade SG Clyde Drexler 90/91 Blazers, 92 ovr

PF Tim Duncan, Spurs, 89 ovr

C Deandre Jordan, Clippers 83 ovr

SF Denis Scott Magic, 94-95 Magic, ovr 79

PG Jose Calderon, Knicks 79 ovr / trade: PG Doc Rivers Hawks 85/96, 80 ovr

SG Monta Ellis, Mavs, 83 ovr / trade: PG Mohmoud Abdul-Rauf Nuggets 93/94, 81 ovr

PF Buck Williams, Blazers 90/91 79 ovr
    / trade: PF Kevin Willis Hawks 85/86, 80 ovr

C Daryll Dawkins, 76/77 Sixers, 76 ovr

+ trójkę moich ulubieńców: Antoine Carr z Hawks 85/86, Matt Bullard z Rockets 93/94 i starszą(słabszą) kopię Tree Rollinsa z Hawks 85/86 odszukanego w Magic 94/95

podsumowanie rostera i zespołu niebawem, bo...

3. niquepart2

Polubienia:
    0

"Z wiekiem coraz mniej interesuje mnie to, co nowe, a coraz bardziej to, co przetrwało" James Hynes

ROSTER INDIANA PACERS

postać #1, Dominique Wilkins

mimo 2 wyboru na drafcie innej opcji nie było. zawodnik dla którego kiedyś przewertowałem cały internet by napisać o nim pracę dyplomową. Nique będzie liderem zespołu w zdobywanych punktach, ale mocno liczę że odnajdzie się również w roli kreatora pozycji rzutowych dla innych.

postać #2, Chris Mullin

leworęczny silent killer, który kiedyś swoją upartością w baskecie wyszedł z alkoholizmu. w Pacers ma zadania ofensywne, ale również ma być ostoją obrony. niezwykle inteligentny gracz o wszechstronnych skilach i rewolwerowym morderczym relase.

postać #3, Tim Duncan

pod koniec 4 rundy nie mogłem uwierzyć, że taka postać została jeszcze do wzięcia i nie wahałem się zbyt długo. obecny Tim Duncan to nadal ogromny potencjał ataku, filar obrony i nie gorszy konkurent klasycznych PF czy C.

postać #4, Clyde Drexler

początkowo wybrany Jerry West, ale w drodze możliwej wymiany znalazł się w składzie Pacers. gracz, którego zawsze lubiłem gdy grał w Blazers, a pokochałem za lata spędzone w Rockets. Szybowiec powinien szybko złapać wspólny lot z Wilkinsem, ale przede wszystkim ze względu na swoje wszechstronne możliwości będzie robił to co może: od rozgrywania, zbiórki czy być plastrem na gwiazdy pokroju Jordana, Iversona, Sama Jonesa.

postać #5, Mohmoud Abdul-Rauf

przyszedł za Monte Ellisa. Islamska ofensywna petarda, w latach 90 był moim zdaniem razem z Timem Hardawayem prekursorem crossoverów. gracz borykający się z chorobą - tikami. w Pacers będzie "służył pomocą" i w bezczelny sposób karał swoich obrońców za czytanie gry.

postać #6, Deandre Jordan

oczywiście wolałem mieć kogoś z pokroju Moses Malone czy Patrick Ewing, ale niestety ostał się DeAndre. w Pacers będzie miał dwa zadania, dobić i obronić paint. zadania ciężkie, stąd stawiam go już jako 6 gracza, bo od niego zależeć będzie wiele. jestem ciekaw jak poradzi sobie wśród najlepszych centrów w historii koszykówki, szkoda że prawdopodobnie nie będzie miał okazji zagrać vs Shaqowi czy Olajuwonowi.

postać #7, Dennis Scott

sharpshooter, którego nadgarstki przeszczepiono od jakiegoś białasa. w Pacers Dennis nie będzie musiał śpiewać, ma "tylko" rzucać. pozostawiony na chwile trafia niemal wszystko i mocno liczę, że będzie to robił "często i gęsto".

postać #8, Kevin Willis

wymieniony za bliźniaczo podobnego gracza jakim jest Bucka Williamsa, jednak z Kevinem Pacers będą ciut silniejsi na desce i z ogromną siłą team spirit, ponieważ Wilkins i Willis od dawna są przyjaciółmi. Willis w Pacers będzie zbierał i mam też nadzieję da się poznać po babe hookach.

postać #9, Glenn Doc Rivers

Doc przyszedł w wymianie za Calderona, zawodnik dobrze mi znany, nie wyobrażam sobie mojego zespołu bez kompletnego trio z Hawks i Doc musiał tu z Nami być. czy będzie pierwszo-piątkowym graczem, pewnie nie. ma za zadanie bronić, a być może też uda się go namówić do rzucenia kilku allejupów, tym bardziej że jest komu.

postać #10, Daryll Dawkins

Thunder Chocollate to wybór z tytułu lubienia go - chociaż byli w zasięgu lepsi gracze. Niesamowite warunki fizyczne i ogromna siłą stworzą z niego czołg gdy dostanie piłkę a przed sobą nie będzie miał nikogo. łamacz obręcz powinien idealnie pasować do profilu Pacers.

postać #11, Antoine Carr

jeden z trójki bench warmerów, którzy mają za zadanie głośno klaskać i wspomagać swoich kolegów z drużyny. Antoine nie łapał się do minutowej rotacji w oryginalnym Hawks, a tutaj być może dostawać będzie kilka minut w wygranych już meczach(co pewnie rzadko będzie miało miejsce)

postać #12, Tree Rollins

starsza wersja podstawowego Centra Hawks. Rollins z Magic 94/95 ma już blisko 40 lat, ale nadal mocny na nogach. oczywiście w Pacers mocne będzie musiało być krzesełko na którym będzie kibicował swojej drużynie.

postać #13, Matt Bulard

rezerwowy Hosuton Rockets, tutaj nie będzie miał regularnych minut , ale być może pojawi się na boisku i wtedy przypomni wszystkim to z czego słynął.

4. niquepart2

Polubienia:
    0

PIERWSZE WRAŻENIA

niebawem rusza Liga, zatem pozwolę sobie na małe podsumowanie gier sparingowych. w skrócie powiem tak: gra się baaardzo przyjemnie. w samej lidze drużyny są starannie dobrane, oczywiście są gracze niemal najlepsi(niestety brak Olajuwona, Oscara i Shaqa). oczywiście atrakcyjność graczy i skok ich umiejętności to jest WOW, ale mnie bardzo też cieszy to, że w tym całym "szaleństwie" znalazło się też miejsce dla zadaniowców! nie udało mi się zagrać ze wszystkimi, ale poznałem Boston Celtics Pulmana, którzy posiadają w swoim zespole... samych byłych lub obecnych Celtów!!! Bil Russel i McHale plus Rondo? a na obwodzie Ray, Jones, Havlicek i Pierce. myślę, że Bostońska Duma jest ukontentowana. ciekawie jest też w Blazers. ekipa Kobego z Magiciem i Kempem zapewne będzie budziła grozę efektownymi akcjami w stylu showtime. u Rezusa w Hornets jest nie 62letni strszy Pan, ale Jordan lat 32! znalazł się on w wyśmienitej oprawie, uwaga na ten miks: taleny Pennego i L.J. plus Dennis Demenis. w Denver u Czarnego znajdziemy talent show, Iverson, Kobe#8 i Damian Lillard plus dwóch koni pod obręczą, Moses i Dwight, - oj będzie strzelanina. w Orlando, Joe postawił na Deff, co w moich oczach może okazać się kluczową w tej lidze. Wilt, ZO- Pippen i Stockton - mają uprzykrzać żywot najlepszym zawodnikom wszech czasów na ich pozycjach. z resztą ekip nie grałem... oceniając swoje Pacers muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolony. udało mi się zebrać graczy którym kibicowałem. dość szybko wykorzystałem możliwość wymian, dodając do składu Willisa i Riversa, a także Clydea i Raufa. pierwsze wrażenie z gry to niesamowite uczucie jakim jest ogłupienie z powodu bogactwa opcji jakie można wykorzystać na boisku. po kilku sparingach i opanowywaniu chaosu mogę już powiedzieć, że profil drużyny powoli się krystalizuje i nagina wg moich potrzeb! jest dobrze! :D

5. niquepart2

Polubienia:
    0

terminarz

Indiana Pacers (Malekem) v Charlotte Hornets (Rezus9123) seria bo3, 2-0
    Denver Nuggets (Czarny24PL) v Indiana Pacers (Malekem)
    Indiana Pacers (Malekem) v Orlando Magic (JoeBlack) W 90-78
    New York Knicks (Vipmen4) v Indiana Pacers (Malekem) W 67-100
    Indiana Pacers (Malekem) v Cleveland Cavaliers (zDudek) W 93-81
    Chicago Bulls (CezarMVP) v Indiana Pacers (Malekem)
    Indiana Pacers (Malekem) v Boston Celtics (Pullman)
    Portland Trail Blazers (KobeBryantPL) v Indiana Pacers (Malekem)

rewanże

Indiana Pacers (Malekem) v Portland Trail Blazers (KobeBryantPL)
    Boston Celtics (Pullman) v Indiana Pacers (Malekem) W 76-81
    Indiana Pacers (Malekem) v Chicago Bulls (CezarMVP) W 104-80
    Cleveland Cavaliers (zDudek) v Indiana Pacers (Malekem)
    Indiana Pacers (Malekem) v New York Knicks (Vipmen4) seria bo5, 1-0
    Orlando Magic (JoeBlack) v Indiana Pacers (Malekem)
    Indiana Pacers (Malekem) v Denver Nuggets (Czarny24PL)
    Charlotte Hornets (Rezus9123) v Indiana Pacers (Malekem)

6. niquepart2

Polubienia:
    0

Indiana Pacers (Malekem) v Charlotte Hornets (Rezus9123) seria bo3, 1-0

game 1, 100-77

Pierwszy oficjalny mecz Indiany Pacres przyszedł przeciwko Rezusowi i jego Szerszeniom. w sparingach dwukrotnie udało mi się wygrać, ale mecz przeciwko Jordanowi to i tak wyższa szkoła jazdy. od początku ton grze nadał duet Mullin - Wilkins. wypracowana szybko przewaga zaczęła nabierać wielkości i tylko na chwilę przy stanie 34-31 została strawiona punktami Eahlo i Horrego, ale potem znowu Indiana zaczęła trafiać seriami, podczas gdy Hornets nie punktowali. obrona Pacers przewidziała grę na MJ-a i dość łatwo poradziła sobie z jego szaleńczym talentem. co prawda Jego Powietrzność zaliczył w meczu 24 oczka, ale na dość bladej skuteczności 9/23. nieźle radził sobie pod tablicami Dennis notując 13 zbiórek, ale wziął na siebie za duży ciężar oddawania rzutów aż 11 z czego tylko 1 wpadł do kosza. wśród Pacres świetnie zakończył pierwszą połowę Wilkins rzucając w tym czasie aż 22 punkty, w drugiej przy siegajacej już 30-stu pkt przewagi dał pograć rezerwom, a pod koniec meczu nawet trójce dresiarzom (Rollins, Carr i Bullard). dobrą robotę na Jordanie robił Mullin(12pkt, 5as) oraz Drexler( 16pkt, 2stls). ofensywne akcje dyktował Rauf(13pkt, 4 zb, 9 as, 2 stls), który sprawia że jakiekolwiek smutki po Jerrym West mogę sobie wsadzić... w kalendarz. na uwagę również zasługuje dobra postawa Kevina Willisa(5 pkt, 9 zb, 3 stls, 1 bl), który na szybko zastąpił Duncana gdy ten złapał szybkie 3 faule pod koniec drugiej kwarty.

MVP: Dominique Wilkins 33pkt, 6 rebs, 6 stls, 3 as, 1 bl, 15/19 fg, 2/2 3pt

7. niquepart2

Polubienia:
    0

Indiana Pacers (Malekem) v Chicago Bulls (CezarMVP) W 104-80

wyjazd do Chicago można uznać za udany. w szeregach Byków spora dawka gwiazd, z Larrym The Legend na czele. jak w poprzednim meczu zaczęło się od dobrej skuteczności obwodu, Mullin (12pkt, 2/3 3pt) i Wilkins plus Rauf(11pkt, 11 as, 3 stls) atakowali pozycyjny atak. w Chicago z niezłym skutkiem ciężar gry brał na siebie Tim Hardaway (16pkt, 4 as, 4 stl), ale jego skuteczność pod koniec meczu spadła do zaledwie 35 %(7/20). pierwsza kwarta wyrównana i dopiero w drugiej udało się wypracować bezpieczną przewagę, którą powiększałem z minuty na minutę. nieźle funkcjonował defense, który w większości meczu sprawił kłopoty Bulls. w ataku było dobrze za sprawą trafień zza łuku całego zespołu (11/18 za 3). świetną zmianę dał Drexler (18pkt), który w drugiej kwarcie pociągnął cały zespół. skutecznie w mecz wszedł również Scott (13 min, 15 pkt, 3-5 za 3). wśród Bulls Larry zagrał jak na jego możliwości dość przeciętnie (14pkt, 6 zb, 6 as), za to udany występ zaliczył Lamarcus z wynikiem DD (10 i 14 zb). na uwagę zasługuje fakt, że był to pierwszy mecz Cezara z tym zespołem Bulls i sądzę, że gdy spotkamy się następnym razem o Wina będzie mi ciężej.

MVP: Dominique Wilkins 32pkt, 8 rebs, 5 stls, 3 as, 1 bl, 12/17 fg, 3/3 3pt

8. niquepart2

Polubienia:
    0

Indiana Pacers (Malekem) v Orlando Magic (JoeBlack) W 90-78

wyjazd na Florydę i spotkanie przeciwko Magikom. tak jak się spodziewałem nie było łatwo. na szczęście dla Hawks wysokie warunki postawił tylko jeden gracz, Scottie Pippen(32pkt, 4 as, 4 zb, 4 stls, 3/6 za 3), który w obronie robił świetną robotę przeciwko Wilkinsowi, a w ataku ciągnął cały zespół. tylko on zagrał na swoje możliwości, owszem wysocy Zo(11 pkt, 12 zb) i Wilt(9pkt, 14 zb) brylowali pod koszem, ale jednak zabrakło to na odniesienia zwycięstwa, tym bardziej że rozgrywający ze s5 zagrali fatalny mecz rzutowy: Stockton 5/21, Eddie Jones 3/17. wśród Pacers prym wiódł Wilkins, który trochę na siłę chciał się sprawdzić przeciwko jednemu z najlepszych obrońców na niskim skrzydle w historii koszykówki. wyszło nieźle, choć już nie tak wyśmienicie jak w 2 pierwszych grach. badzo dobre zawody grał Rauf(19pkt, 5as), ciągnęli zespół Mullin(10pkt) i Drexler(13pkt). ławka Pacers zdeklasował rywala 26:7. na uwagę zasługuje też zakończona sukcesem walka na tablicy, Jordan i Duncan zebrali po 14 piłek. w 3 kwarcie przewaga Indy sięgnęła aż 22 oczek, jednak Magic wrócili do jednocyfrowej straty na niecałe 2 minuty do końca, wtedy znowu skutecznością popisał się Nique, który tym samym pozbawił szans Orlando.

MVP: Dominique Wilkins 24pkt, 2 stls, 5 as, 1 bl

9. niquepart2

Polubienia:
    0

Indiana Pacers (Malekem) v Cleveland Cavaliers (zDudek) W 93-81

[size=12pt] zacięte spotkanie z Kawalerzystami, którzy mają wybitny arsenał możliwości ataku. Curry, Love, Admirał i George a na dodatek Korver. do połowy wynik oscylujący w granicach remisu. w 3 kwarcie za wymianę na Jerrego Westa pięknie podziękował Drexler, który w ciągu kilku minut rzucił serię 17 punktów w tym 4/4 za 3pk. od tego momentu mecz układał się już tylko dla Pacres, którzy kontrolowali go do końca.

Pacers:

MVP Drexler 22pkt, 8/9 z gry, 4/4 za 3
    Wilkins 27pkt, 12/17 z gry
    Mullin 18pkt, 7/10 z gry
    Rauf 11pkt, 7 as

Cavs:

George 19pkt, 5zb, 8/12 fg, 3/4 za3
    Curry 18pkt, 5as
    Love 15pkt, 7/11 z gry

10. niquepart2

Polubienia:
    0

Boston Celtics (Pullman) v Indiana Pacers (Malekem) 76-81, Pacers

[size=12pt] kluczem do zwycięstwa przeciwko Bostonowi była defense na Russellu, który mimo uzbieranych punktów nie miał zbyt wiele miejsca na rozwinięcie skrzydeł. świetnie funkcjonował duet wysokich, Duncan i Jordan wspólnie zaliczyli 6 bloków i 6 przechwytów dokładając do tego walkę na tablicy i zbierając 23 piłki. w ataku Pacres mieli równie spore problemy, Mullin i Drexler kompletnie nie weszli w rytm gry i osamotnili Wilkinsa w zdobywaniu punktów. całą drużyna Pacres przechwyciła aż 11 piłek i dała 7 bloków. W grze Celtów na uwagę zasługuje to, że pierwszym ich strzelcem był Rondo, który w otoczeniu strzelców wypadł zaskakująco najjaśniej.

Pacers:

MVP Wilkins 20pkt, 5zb, 4as, 9/16 z gry
    Rauf 12pkt, 5 as
    Jordan 8pkt, 11 zb, 4 stl, 3 bl
    Duncan 8pkt, 12 zb, 2stl, 3 bl

Celtics:

Rondo 17pkt, 8as, 2/2 za 3
    Jones 13pkt, 5as, 3/5 za3
    Russell 12pkt, 8zb, 2 sl

11. niquepart2

Polubienia:
    0

New York Knicks (Vipmen4) v Indiana Pacers (Malekem) 67-100, Pacers

[size=12pt]
    pierwszy mecz GM Knicks tym zespołem było widać od samego początku. różnica skuteczności: Knicks 41 z gry, 19 za 3 i 40 z wolnych, podczas gdy Pacres odpowiednio 59, 52 i 75. personalnie za zwycięstwo odpowiada Chris Mullin, który wziął sobie do serca poprzedni słaby mecz z Celtami i zapodał... 10 trójek! bawiąc się przy tym wyśmienicie. równie udany występ miał Nique 26pkt i 6th man Clyde 14.

Pacers:

MVP Mullin 36pkt, 3 stl, 10/15 za 3
    Wilkins 26pkt, 8 zb, 6as, 2 stl, 6to
    Drexler 14pkt, 5/7 z gry

Knicks:

Scott 13pkt
    Ewing 12pkt, 9 zb
    Richmond 11pkt,
    Malone 4pkt, 9 zb

Poleć forum