Koniec ligi?

Temat na forum 'Dyskusja' rozpoczęty przez killaszit2k, Styczeń 15, 2017.

1. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    Oficjalnie:

Nie mam czasu by administrować ligą także rezygnuję z tej funkcji.
    @Bumbert oraz @Junio - biorąc pod uwagę to, że nie udzielają się na forum od jakiegoś czasu należy założyć, że też nie będą dalej adminami

W tej sytyacji muszą pojawić się osoby chętne któe chciały by przejąć nasze obowiązki. W przeciwnym razie liga musi zostać zakończona.

Osobiście przepraszam, że przez długi okres czasu nie było żadnej informacji na ten temat ale sądziłem że @Bumbert jest zainteresowany "pchaniem" ligi dalej i ja już bardzo żadko tu zaglądałem.

LordPitekK lubi to.
  2. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
  3. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    No i dzięki Killa za twój wkład w ligę w minionych latach.

4. vipmen4

vipmen4 Active Member

Polubienia:
    152
    Ja mogę grać raz na jakiś czas. Do administrowania na tą chwilę z czasem nie dam rady.

5. killaszit2k

Polubienia:
    651
    no i widzisz Borsuk jaki jest odzew...

6. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    No niestety... :/

7. killaszit2k

Polubienia:
    651
    Borsuk mogę Ci cos zaproponować, w kolejnym sezonie na Nation możesz zostać GM mojej ekipy a je będę tylko grał - w sensie odwalisz draft i będziesz odpowiedzielny z ruchy kadrowe itd. itd.
    nie wiem czy cos takiego by przeszło ale zobaczymy

wpierw daj znac czy bys chciał się tak pobawić:)

kamyk lubi to.
  8. DE_LA_RENTA

DE_LA_RENTA Active Member

Polubienia:
    126
    Nie wiem co mam napisać w tej sprawie. Totalnie się na tym nie znam a jeśli mam być szczery to nie wierzę ,że się to podniesie. Ktoś na forum napisał,że ludzie z zajawka poszli do nejszyn. I biorąc udział w obu projektach muszę się z tym zgodzić. Tutaj poza paroma osobami ,reszta słabo. Poprostu jak w coś wchodzę to wchodzę całym sobą ale tego samego oczekuję. Jak w małżeństwie. Niestety tutaj mimo fajnego początku nie poczułem tej chemii(mimo że mamy w ekipie chemika :). Ja to słabo widzę . Borsunio bez urazy bo fajny gość się wydajesz ale mało do gry byłeś. Zdecydowanie za mało. A po to jest liga ,żeby grać ,bo po to do niej wszedłem . Oczywiście(muszę się wytłumaczyć bo zaraz po mnie pojedziecie) to jest super ale szkoda,że nie szło to w parze z graniem. Co do kasy nawet w tonie wnikam aczkolwiek rozumiem rozgoryczenie. Z mojej stronie nie widzę szans na dalsze ciagniecie tego. Za mało jest osób z mega zajawka . A nie oszukujmy się ,trzeba mieć do tego zajawkę ,a nie tylko odwalić mecz i ciao. Pozdrawiam wszystkich z ,którymi grałem,z tymi z którymi nie było mi dane zagrać ,tych którzy mieli chęci grania. Pozdrawiam cały zespół SD.

kamyk i vipmen4 lubią to.
  9. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    @killaszit2k hehhe myśle, że nie pójdą na to :) Chyba się zapisze na listę rezerwową i spróbuje się dostać tam na kolejny sezon.

Co do mojej gry, to faktycznie mało grałem. Na początku brakowało czasu, a po świętach jak chciałem grać, to już nie było chętnych ;)
    Oczywiście to byłby największy mój problem, aby się dostać do Nation, ale jak już by do tego doszło to trzeba by się postarać.

Szkoda tego co się dzieje, ale jest to chyba nie uniknione. Nie ma na tyle zajaranych graczy, aby były dwie ligi.

Pozdrawiam,
    P

10. owi

owi Dark Knight

Polubienia:
    30
    Nie przekreslalbym slamdunka juz teraz, ale macie 100% racje - bez wielkiego poswiecenia nie da sie takiej ligi pociagnac.

Mozliwe ze to byl ostatni sezon jaki tu zostal zorganizowany. Zobaczymy. Moze do nastepnej edycji cos się jeszcze wyklaruje. Rozmyslam nad swoim powrotem by wrocic jako organizator, moze to by byla szansa na jakies wskrzeszenie calego tego burdelu ;).

Ostatnia edycja: Styczeń 22, 2017
  11. chemik

chemik Administracja Administrator

Polubienia:
    186
    Tymczasem mógłbym pociągnąć mini mini ligę ale na bardzo prostych zasadach.

- 1 sezon bez żadnej kontynuacji. Oczywiście draft
    - sezon zasadniczy 29 meczy i będzie trwał ilość Userow/4= ilość tygodni. W skrócie 4 mecze na tydzień trzeba zagrać. Po tym czasie (żadnego wydłużenia) symulacje nierozegranych męczy na korzyść osoby, która ma więcej zagranych.
    -Playoffy 1 runda 1 tydzień (Best of 7)
    - Brak grania jakichkolwiek zastępstw
    - Brak wymian z cpu
    - Brak komisji trade. Jak się ktoś wymienia to prośba o wpis tylko na forum

To tyle. Może znalazloby się kilka, Kilkanaście osób chętnych na taką opcję?

12. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Ja niestety próbuje swoich sił w Nation i pewnie nie będę miał czasu na granie w dwóch ligach, bo tam jest wymóg grania chyba 4 meczy w tygodniu, co dla mnie jest bardzo dużym obciążeniem.

Kto chętny powinien niestety spróbować się tam zapisać, bo są dwa ostatnie miejsca.

13. JoeBlack

JoeBlack SCORE IS A RULE

Polubienia:
    190
    Koniec ligi czy koniec slamdunk?
    Czy domena jest na sprzedaż?

14. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Panowie, jest jeszcze ostatnie miejsce w Nation i nie ma się co obrażać. Klimat fajny, a i większość graczy jest z SD.

15. owi

owi Dark Knight

Polubienia:
    30
    hejo, nie na razie jeszcze nie skreslam slamdunka chociaz wierze ze bedzie ciezko cokolwiek tu ogarnac.

Poleć forum