My team :D

Temat na forum 'Slamdnk 2 PC - 2k15' rozpoczęty przez zecik, Styczeń 15, 2015.

1. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    jako ze liga padła, zaczelem grac w my team, nawet spoko, fajnie sie tlucze gląbów :D

a jakby ktos chcial pograc to mozna meczyc sieknac, poki co mam samych srebrnych zawodnikow, nic powyzej nie chce mi wpasc :[

2. breakaleg

breakaleg New Member

Polubienia:
    0
    Odp: My team :D

Po Twoim poście też włączyłem MT. Działa świetnie, nic nie tnie. Jednak w Road to Playoffs ciężko znaleźć ludzika do gry. A jak już jest i go jedziesz kilkoma punktami w pierwszych minutach to rezygnują z gry.

Ja tam miałem te jakieś bonusy z preorderu i przy drugim kupnie najtańszej paczki wpadł mi złoty Curry i Spoelstra ;)

Można zagrać :)

BTW. Nie działają mi te czelendże, nic się tam nie chce uruchomić.

3. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574

tez mi nie dzialaja czelendzie, myslalem ze to od skladu zalezy, ale sa takie co nie ma restrykcji i tez nie chca nawet sie dac kliknac ;/

poczekaj jak wejdziesz do 5 seeda ;p http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=377844109

a na tych popaprancow trafilem tylko pare razy, co wychodza z gry ;p bo wiekszosc gra do ostatniego gwizdka bo wiecej punktow my team dostaja ;p ja w dodatku sobie lece po zagrywkach druzyn i swietny playbook pistons, lecz dzialal tylko jak mialem same silvery, teraz troche goldow sie pokupywalo na aukcjach to korzystam z playbooka raptorsow, ale sadze ze sprawdze wszystkie jakie mam, a jak nie bedzie to sie dokupi :D

i te ceny grajkow niektorych, julius erving za 450 000 :D

a i gram jeszcze domination, bo tam wypadaja paczki co mozna 9 kart zebrac, wygrac jest latwo, gorzej w polowie drabinki jak trzeba siekac tych punktow my team, ostatnio mi brakuje do ostatniej paczki z zawodnikiem :( a te najwyzsze widzialem ze to trzeba po 800 punktow nawalic na mecz :d cieeeezko :D

4. breakaleg

breakaleg New Member

Polubienia:
    0

Czelendże działają jednak, ale trzeba tam się poruszać myszką, bo po tym najnowszym patchu pad tego nie obsługuje ponoć. No i jak masz matchupy przed meczowe to też myszka i klawiatura. U mnie "3" na numerycznej się akceptuje i przechodzi dalej do meczu.

No ja dopiero zagrałem wreszcie cały pierwszy mecz w 2nd w RtP. Głupie błędy robię jak już mam prowadzenie to za szybko chcę akcje robić ;) Gram na razie na playbooku Spursów ale chyba muszę zmienić. Chciałem kupić ten Mavsów ale na aukcjach ni ma :(

BTW. Penny Hardaway złoty jest przejebany :) Lepiej nim mi się grało niż złotym Currym :)

5. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574

dla mnie curry jest tym zawodnikiem z tej edycji ze zjebanym realesem ;p mi sie udalo wystawic koszulke za 7700 punktow i ktos kupil xD mialem jakies tam drobne to kupilem iggudole i centra z cavsow bodajze, ojezu jak fady nakurwia! no i teraz na zlosc monta ellis kontuzje zlapal w meczu, out n 16 meczy -.- a skubany niby ma niski wskaznik do 3jek, ale ma deadeye i podania od dimera lawsona i rzucaaa jak szalony :D ostatnio wylosowalem gay'a z paczki, ale mysle co by go nie sprzedac i jakiegos pfa dobrego kupic, bo poki co boozer i brooker to najlepsze co mam ;p

jak prowadzisz kombinuj zagrywkami, nawet 3 na raz odpalaj jesli widzisz ze zadna ci miejsca nie robi, albo nie pasuje, staraj sie auto grac i patrzec jaka zagrywka jest pokazana, po jakims czasie juz bedizesz kojarzyl gdzie masz isc i gdzie dostaniesz zaslone :D

6. breakaleg

breakaleg New Member

Polubienia:
    0

Ja tam z wysokich w S5 mam złotego Ibake i Parisha, który niszczy przy zbiórkach :)
    Brak mi tylko dobrego SG, na razie mam jedynie brąz Ellingtona ;/

No, no! Faktycznie ten Curry ma jakiś taki dziki ten release i się nie mogę przyzwyczaić.
    Też muszę coś wywalić na aukcję bo mam pełno tych jerseyów i tylko mi śmiecą, a gram jedynie oryginałami Netsów i tymi poprzednimi wyjazdowymi (czerwone). A z moich kilkudziesięciu tysięcy VC zrobiło się tysiąc z groszem jak zacząłem grać ten myTeam :D

Ale dostałem dwa mecze wpierdolu teraz w RtP :( Smutek :D

7. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574

na sg to monta ellis i jr smith, ale rownie dobrze moga byc gay i iggy :D

jak bedziesz chcial pyknac daj znac, friendly match nie żre kontraktow, ale i nie daje punktow, ot tak mozna sie zmierzyc ;)

8. breakaleg

breakaleg New Member

Polubienia:
    0

No spoko to się zgłoszę jak coś :)
    Kupiłem emerald KJ McDanielsa bo fajnie się go na meczach Philly ogląda, jest kotem :D

Łoo dobre tam są mecze jak się gra z normalnym rywalem. Niezły mecz, który wyrównałem na 62:62 na 1,4s do końca 4Q. W dogrywce już na spokojnie chłopka wypunktowałem i wygrałem. Nie mogę się doczekać jak będę mógł w RtP używać czegoś lepszego niż max 1 silver :D

Strasznie dużo punktów tracę na mid-range, obchodzą mnie jak chcą i prawie wszystko im wpada, trzeba to poprawić.

9. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574

prawy analog w gore trzymaj jak widzisz ze rzucaja ;) spadnie im skutecznosc do 20 % z mida ;p

10. breakaleg

breakaleg New Member

Polubienia:
    0

Ok, git.
    A tego Currego wystawiłem na aukcję bo nie potrafię nim rzucać. Zapoluje na Walla bo nim mi się świetnie gra (przynajmniej w Myleague ;))
    Jestem w 3-cim seedzie wreszcie :)

11. MrM0dec

MrM0dec Active Member

Polubienia:
    27

Ja właśnie sprzedałem Rubinowego Kobego co trafiłem w paczce i sb buduje składzik :) Poćwiczę i mogę grać na "friendsów"

12. breakaleg

breakaleg New Member

Polubienia:
    0

Wracając do Currego. To w najtańszej paczce trafiłem na jego wersję "emerald". Ma chyba overall większy o 2 pkt, ale gorszy speed i rzuty za trzy. Jednak wskoczył do S5 bo gra się nim przyjemniej niż wersją złotą ;)

13. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574

bo ma pewnie iq rzutu lepszy, ooo modec odzywaj sie na meczyk :D

14. Skrzyp13

Skrzyp13 New Member

Polubienia:
    0

Działa wam online w myteam? Mi się wiesza na 99% ładowania ekranu i niestety przez to straciłem kontrakty zawodników i 2 razy z 3 meczów przegrałem:/. Ja się pierwszy wyłączyłem przez alt+f4, bo ile można czekać.

Poleć forum