MyCARERR

Temat na forum 'NBA 2k16' rozpoczęty przez mag, Wrzesień 26, 2015.

1. mag

mag Active Member

Polubienia:
    21
    Podobny temat mieliśmy rok temu i cieszył się szczególnie na początku popularnością więc i w tym roku warto postawić tym bardziej że w samej karierze dzieje się o wiele więcej.
    Wpisujcie tu waszych graczy jaką obraliście drogę i na jakim etapie kariery jesteście.

2. mag

mag Active Member

Polubienia:
    21
    Pozwolę sobie zacząć.
    PG , 6'4 , strzelec/ rozgrywający w przyszłości też obrońca obecny OVR 71- my park - Ballers
    Wybór padł na rozgrywającego o wzroście 6'4 aby nie był zbyt wolny w szkole grało się bardzo łatwo choć zanim zacząlem wsadziłem w rzut całe 10 k vc które miałem z pre-ordera.
    Po wysłuchaniu kilku skautów wybór padł na UCLA :) czyli słoneczna kalifornia.
    1 mecz w NCAA dostałem w ostatniej minucie niestety skopałem rzut na dogrywkę i było po meczu.
    Kolejne 3 udało się wygrać 1 po dogrywce do ktorej doprowadziłem rzucając w clutch dwa razy za 3 a w dogrywce łatwo wygrał CPU ja większość przesiedzialem na lawie :/ niezłe podziękowanie za dogrywkę.
    W 2 następnych doladowałem się nieco zebraną kasą i nie pozostawiłem już nadziei przeciwnikom.
    W drafcie zostałem wybrany niestety dopiero z 11 pickiem :( nowym miejscem jest indiana zobaczymy co będzie dalej.
    Muszę też przyznać że choć kocham swoją rodzinę z 2K to mam wrażenie że jednak zostałem adoptowany :D

3. Szym_ow

Szym_ow New Member

Polubienia:
    0
    Cześć, mam problem, od dwóch dni gram nba 2k, i nie mogę rozpocząć niestety kariery od szkoły średniej, od razu startuje z meczem dla swieżaków i zaczynam draft. Czy problem tkwi w tym że nie ma podłączenia na liva i mam wyłączona ta opcje. Gram na x360. Proszę o pomoc w tym temacie:)

4. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    X360 ma starsza wersję gry (tak samo ps3). High school jest w next genach.

Poleć forum