MyTeam po polsku na youtubie

Temat na forum 'NBA 2k16' rozpoczęty przez keepthebeat, Listopad 6, 2015.

1. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Rzucam się Wam na pożarcie :). Tyle już gram w to MyTeam, że aż zachciało mi się kariery youtubera. Nie wiem co z tego będzie, ale chcę się w tym sprawdzić. Interesuję się NBA od "zawsze", gram praktycznie tylko w NBA 2k, mam sporą wiedzę i chciałbym jakoś się tym z Wami podzielić. Zależy mi, by filmy miały jakąś tam zawartość merytoryczną, a pomysłów mam wiele na przyszłe produkcje (tak, będą giveawaye). W sumie chciałbym się tylko od Was dowiedzieć, czy bylibyście chętni na oglądanie moich materiałów :).

Na pierwszy ogień wrzucam klip z losowania dwóch boxów throwback thursday... tak bardzo chciałem Dwighta w swojej drużynie!

2. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    Widziałem już na fejsie. Przyjemnie się ogląda. Keep It Up Keep The Beat :p

3. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    Tak tylko się przyczepie, Scola jest z Argentyny; )

keepthebeat i dupsq lubią to.
  4. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    skapnąłem się dopiero po publikacji, już parę osób mi to wypomniało. mea culpa ;)
    Spodobała mi się taka zabawa, także - jakby co - zapraszam do sprawdzenia drugiego klipu. Trochę inaczej nagrałem moje gadanie i taki dźwięk chyba lepiej brzmi.

Oprócz samego kontentu jest też konkurs, do wygrania 25,000MT :).

Po lajkach pierwszego postu widzę, że chyba jednak coś tam się spodobało - dziękuję Wam bardzo!

krzysinho i chemik lubią to.
  5. THE-MOST-BLUNTED

THE-MOST-BLUNTED Active Member

Polubienia:
    245
    spoko man,

sam działam teraz w startupach. A hobbystycznie myślałem, żeby podobną akcje zrobić dla naszej reprezentacji PRO-AM, tego jeszcze nie było. W sumie dawałem chłopakom pomysł jeszcze przed premierą tegorocznej edycji.
    Działam w marketingu i jestem na zajawce. Jak widzisz w tym potencjał, bo ja tak. Daj cynk

wojder i keepthebeat lubią to.
  6. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Nie do końca skumałem, co masz na myśli - czy chcesz mi jakoś pomóc z filmami, czy ja mam Wam pomóc z filmami z Waszego PRO-AM? Generalnie jestem otwarty na jakieś wspólne działanie :)

7. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Zamieściłem dziś pierwszy gameplay, zagrałem przeciwko pecetowi challenge "Like father, like son". Mam już też nagrany jeden meczyk w RTTP i też pewnie niedługo go wrzucę. Mam tylko taką nadzieję, że szefowie strony nie są zirytowani moją aktywnością tu na forum, staram się to ogarniać raczej kulturalnie, choć i tak może to być odebrane jako chamski spam. Proszę, dajcie znać, to przystopuję :).

Przy okazji gdyby ktoś chciał ze mną pyknąć jakiś friendly game w MyTeam to jestem chętny! Najchętniej lubię grać kombinowanymi składami w stylu max. 1 gold, 2 silver, reszta bronze, ale jestem otwarty na inne propozycje :). Pozdro!

8. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Dość regularnie zamieszczam teraz filmy, wrzucam Wam jeden z tych nowszych - gram challenge przeciwko Portland z playoffów Houston Rockets z 1994 roku. Na boisku testuję m.in. Hakeema Olajuwona i Ralpha Sampsona:

wojder lubi to.
  9. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Golden State Warriors trochę przesadzają z tą serią zwycięstw z rzędu, Turów Zgorzelec pokazał im kto jest lepszy :) Nowy klip ode mnie, pozdrawiam!

10. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Organizuję konkurs, do wygrania 100 tysięcy punktów MT. Więcej na klipie:

11. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
  12. keepthebeat

keepthebeat New Member

Polubienia:
    12
    Dawno nic tu nie wrzucałem, a zajawka nie minęła i w ciągu tych dwóch miesięcy nakleiłem ponad 40 filmów :). Dziś umieściłem poradnik dla wszystkich, którzy nie potrafią sobie poradzić z trybem Domination. To jedyny taki poradnik po polsku, przygotowywałem go tydzień i liczę na to, że materiał pomoże wszystkim w ogarnięciu tych trzech gwiazdek w grze:

guzuPL lubi to.

Poleć forum