nakładki na... analoga

Temat na forum 'PS4' rozpoczęty przez niquepart2, Sierpień 22, 2014.

1. niquepart2

niquepart2 The Human Highlight Film

Polubienia:
    0
    Wielmożni Panowie! temat mi gdzieś uciekł... Bogaty Ty kiedyś dawałeś linka na czacie głównym, polecałeś wtedy nakladki, jakiej firmy? speedlinka?

http://allegro.pl/nakladki-na-galki-analogowe-do-pada-ps4-speedlink-i4524840639.html#tabsAnchor

muszę szybko zmienić, bo odświeżyłem przygodę z ps4 i Wilkins trafia tylko na 60% skuteczności :p dajcie jakieś pomysły, bo nie chcę kupować badziewia.

podoba mi się też ten wydłużony analog, ale to chyba dla tych co bawią się w strzelanki, mimo wszystko ciekawa opcja:

http://allegro.pl/zestaw-nakladek-8w1-do-kontrolera-sony-ps4-w-wa-i4500254074.html

2. bbogacz86

bbogacz86 Frank the Tank hehe

Polubienia:
    0
    Odp: nakładki na... analoga

Malek ja mam te pierwsze. Polecam

3. niquepart2

Polubienia:
    0

dzięki, poszło po drutach 33zyla ;)

4. niquepart2

Polubienia:
    0

właśnie zamontowałem nowe nakładki na analoga i dla wszystkich którzy są przed zakupem, pamiętajcie żeby nie zdejmować tych starych gumek(nawet kiedy są już rozerwane)! nowe idealnie nachodzą na te oryginalne. ja popełniłem błąd i zdjąłem jedną starą gumkę odsłaniając twardy plastik jednocześnie zmniejszając obwód gałki. udało się znowu nałożyć mimo porozrywanej części, ale nie wiem na jak długo to wytrzyma. poza tym fajne te wypustki, zobaczymy jak w praktyce.

5. bbogacz86

Polubienia:
    0
  6. niquepart2

Polubienia:
    0

mam tylko jednego pada, w związku z powyższym oddając go na gwarancję jestem uziemiony na jakiś czas. wyjściem w tej sytuacji byłby zakup drugiego, może w przyszłości jak... wyjdą pady z logiem hawks :D

po pierwszej połowie meczu jestem zachwycony nowymi nakładkami dają pewne czucie, zwłaszcza ten lewy-kierunkowy :) nakłądki nie są tak miękkie jak te oryginalne, ale jednak wypustki spełniają swoje przeznaczenie.

btw. Wilkins 7/12 z gry, ale Nash i Moses Malone dziś nie są sobą, nadrabia Kevin Willis(5pkt, 7 zb)...za chwilę z nudów stworzę jakiegoś bloga z moim mixem rosterów :p póki co druga połowa czeka. go Hawks!

7. bbogacz86

Polubienia:
    0

Na miejscu niech Ci daja nowego. Zadz na infolinie sony i wypytaj jak to wyglada. To jest problem dobrze im znany..mysle ze dostaniesz od ręki ale jak chcesz..

8. bbogacz86

Polubienia:
    0

Ps dzisiaj wyskakuje trailer nba2k15

9. niquepart2

Polubienia:
    0

dobra namówiłeś mnie! zadzwoniłem do sony i przyślą kuriera, wymiana będzie trwać do 14dni roboczych, wykorzystam okres urlopu inaczej byłoby cięzko, chyba że kupiłbym drugiego. podobno nowa partia dualshocka4 pozbawiona jest wad. to po cholere kupowałem te nakładki :p

10. mag

mag Active Member

Polubienia:
    21

no ja już troche pograłem i nic a nic nie widzę na nim zero zuzycia jak na razie palcow mi nie odbarwia a ta guma jest dosc szrywna.

zamowilem 2 pada ciemawe jaki przyjdzie czy z dobrymi analogami.
    co do nakladek jakos nie jestem fanem wydaje mi sie ze lepiej bez nich sie gra choc nigdy zadnych nakladek nie mialem.

Poleć forum