NBA 2k17 - pierwsze wrażenia, pomysły, snucie wizji i planów odnośnie ligi itp

Temat na forum 'Dyskusja' rozpoczęty przez Jerezuello, Wrzesień 17, 2016.

1. Jerezuello

Jerezuello Well-Known Member

Polubienia:
    60
    Tak jak w tytule powyżej, opisujcie swoje wrażenia odnośnie najnowszej odsłony. Sam gierki jeszcze nie mam, nie spieszy mi się jakoś chociaz z pewnościa predzej czy pozniej ją nabędę.

Oczywiscie z przyjemnoscią wziałbym udział w lidze pod szyldem sd.
    Zagrałbym ją najchetniej w mniejszym, kameralnym gronie fajnych, nie naburmuszonych i nie nadętych ludzi. Nie dążyłbym do kompletu ale do wąskiej grupki zajawkowiczów, ktora bedzie chciała zrelaksowac się i odprezyć z padem w łapkach odczuwając przy tym przyjemny powiew dreszczyku emocji i zdrowej rywalizacji. Osobiscie wystarczyłoby mi około 15 kumatych i chetnych do gry osób. Ale to są tylko moje odczucia.

Potrzebny bedzie admin, osoba przede wszystkim z dużą ilością wolnego czasu.

Od3z_PL i dupsq lubią to.
  2. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    gry nie mam, ale w ten weekend udało mi się rozegrać kilka meczy i cóż... nihil novi jak to się mówi, no może trochę przesadzam bo jeśli chodzi o ligę online to pojawiło się sporo opcji trenerskich (jak np ustawienie rotacji co do poszczególnych cześci meczu - tzn. poza ustawieniem ilości minut możemy ustawić w którym momencie meczu dany gracz wejdzie na parkiet) ale przy okazji zmieniono sposób zarządzania nimi podczas meczu - narazie jest z tym duzy chaos ale wraz z czasem jak się zyska wprawę to może być ciekawie
    sam gameplay to jest to samo co było ale grało mi się bardzo fajnie - nie wiem czy jednak prze jakis tam drobny lifting czy poprostu przez sporą przerwę jaką miałem od tej gry
    jesli chodzi o samą ligę online to niestety dalej mają one jeden poważny minus - brak możliwości resetu meczu podczas PO...

3. chemik

chemik Administracja Administrator

Polubienia:
    186
    Ehh nic się To 2k nie uczy na błędach... Ja jeszcze nie odpaliłem gry a gierkę mam od wczoraj

4. Bor5unio

Bor5unio Active Member

Polubienia:
    236
    Ja nie mam jeszcze gierki, ale duża szansa, że niebawem zakupie (raczej później niżeli wcześniej). Na ligę jestem chętny, bo brakuje mi tych... negocjacji transferowych hehe

Nie wiem czy jestem z tych kumatych, nie nadętych i naburmuszonych, ale z pewnością jestem fajny :) Gorzej ostatnio z wolnym czasem, bo robotę zmieniłem, a i kurw... potrafiłem dostać od tej gry, ale mega brakuje mi tego klimatu. Od czasu ligi nie potrafię wkręcić się w granie w żadną grę po sieci (sorry R6, mimo usilnych prób to chyba nie dla mnie).

Tak więc, jak to się zwykło mówić w podstawówce "Obecny, ćwiczący!"

5. JakubG

JakubG New Member

Polubienia:
    0
    Witam,
    Co prawda dyskusja o 2k17 ale nie chcę otwierać nowego tematu by nie zaśmiecać Wam forum.
    Jestem dawnym graczem SD, który z 7-8 lat temu pożegnał się z jakąkolwiek zabawą z grami, od roku coś się zmienia i ciągnie mnie by coś kupić do konsoli, która pokrywa się tylko kurzem i... tak sobie przypomniałem o dawnych latach, a co za tym idzie, że zabawa zawsze była przednia to tęsknota wróciła, a to niesie za sobą pytania, a mianowicie czy w tym roku jest szansa na wystartowanie nowego sezonu, a jak tak to czy na 2k16 czy 17?

pozdrawiam

6. Jerezuello

Polubienia:
    60
    Naturalnie że liga wystartuje i to na najnowszej edycji 2k17. Startu ligi spodziewałbym się gdzieś na przełomie pażdziernika i listopada.

7. killaszit2k

Polubienia:
    651
    narazie przede wszystkim brakuje osoby/osób które by zajęły się organizacją ligi
    ja odpadam - od razu mówię

8. LordPitekK

LordPitekK Active Member

Polubienia:
    185
    Jest przeciez Jerezuello ktory jak widac chce sie tym wszystkim zajac :)

9. killaszit2k

Polubienia:
    651
    grę już mam i powoli zaczynamy knucie z ligą
    więcej szczegółów wkrótce

10. Jerezuello

Polubienia:
    60
    Stwierdzony jakiś wyraźny skok lub chociaż lekki powiew świeżości w kontekscie czystego gejmpleju czy to raczej taka bardziej kosmetyka?

11. killaszit2k

Polubienia:
    651
    ciężko mi powiedzieć bo miałem długą przerwę od NBA2k.

12. killaszit2k

Polubienia:
    651
    Wczoraj z Bumbertem zaøozylismy lige testową, głównie aby sprawdzić kontynuację i powiem, że zajawka poszybowała w górę mocno:)
    przede wszystkim jest tak jak sądziłem a wiec to jacy gracze zostaną z nami na kolejny sezon determinuje które picki w offsezonowym drafcie będą dla nas niedostępne, np. zatrzymałem sobie małego Thomasa z Celtics i w drafcie miałem go wybranego w 1 rundzie
    po drugie - etap zatrzymywania zawodników nie jest ograniczony czasowo - o przejściu do kolejnego etapu offseason (czyli draft) decyduje admin
    po trzecie - draft offseasonowy jest identyczny jak ten przy starcie sezonu (z wyjątkiem tego że można sobie zaklepać picki jak opisałem powyżej oraz w puli są tez rookies)

o tym ilu zawodników będzie można zatrzymać zdecydujemy jeszcze przed startem sezonu - wszystko będzie w regulaminie

13. cienrique

cienrique Active Member

Polubienia:
    74
  14. killaszit2k

Polubienia:
    651
    w tej edycji 2k dała opcję na granie kontycuacji - tzn. że zaczynając lige gramy tą samą ligę przez kolejen sezony oddzielone ofsezonem
    podczas offseason masz molziwosc zatrzyamania ilus tam zawodników (o ilości decyduje admin) na kolejny sezon pod warunkiem, że ma tzw "keeper years" (np. zawodnik X ma na starcie ligi 2 keeper years - tzn. że może grac w twoim teamie przez dwa kolejne sezony, oczywiście jeśli będziesz chciał go zatrzymać na koljeny sezon)
    zawodnicy którzy nie zostaną na kolejny sezon w swoich ekipach (bo: a) GM nie decydowal się ich zatrzymać, b) skonczyly im się "keeper years") trafiają do puli wolnych agentów
    na koniec offseason jest draft (identyczny jak na starcie sezonu) z puli wolnych agentów + rookie (losowo generowani przez konsolę - ale admin ma teraz możliwość gmerania w ratingach graczy wiec nawet możemy sami sobie tych rookasów wygenerować)
    róznica w stosunku do draftu przed sezonem jest taka, że jeśli zatrzymales jakiegoś zawodnika to omija Cię wybór w rundzie draftu adekwatnej do wartości danego zawodnika (np. jeśli zatrzymałeś Duranta to w 1 rundzie ten Durant jakby z automatu idzie do Ciebie)

Poleć forum