nowe umiejętności, zdolności i rytm gry

Temat na forum 'PS4' rozpoczęty przez niquepart2, Grudzień 29, 2013.

1. niquepart2

niquepart2 The Human Highlight Film

Polubienia:
    0
    nowa gra niesie za sobą wiele fajnych zmian.

mamy rytm gry w trzech aspektach: obrony(ikona D), kozłowania piłki(piłka) i rzucania(dłoń z piłką). jest 5 odznaczeń (frozen, cold, neutral, warm, hot), neutral nie jest wskazywany, za to pozostałe cztery tak. przykład z pierwszego obrazka: Rose w rzucaniu warm, w kozłowaniu cold.

mamy też rozszerzony limit skillów na zawodnika, wcześniej było ich max 5, teraz jest 7.

dla przykładu: Jordan zamiast tylko 5 zdolności ma 7, plus 3 dodatkowe osobiste - odznaki(personality badges): jak closer, heat retention czy "pies alfa".

jedną z ciekawszych zdolności jest Hardened, która daje możliwość gry podczas słabej kondycji lub kontuzji, zmniejszając tylko nieznacznie zdolności gracza. przykład idealny: Marion czy Andre Miller

sami zobaczcie:

http://www.operationsports.com/features/1732/nba-2k14-developer-diary-player-rhythm-personality-badges-more/

2. niquepart2

Polubienia:
    0
    Odp: nowe umiejętności, zdolności i rytm gry

w ps4 wielu ludzi narzeka na brak możliwości ustawień strategii z ps3, tzw. quick plays np. isolation, post up.

okazuje się że mamy (za to) do wyboru "points of emphasis", ale do czego innego zmierzam:

w grze dzięki mikrofonowi w zestawie z padem możemy wydawać komendy głosowe takie jak: izolacja, pikenrol czy defensywne zmiany z 1:1 na zony. ja już nie mam pytań :D

3. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429
  4. KSGBOY1976

KSGBOY1976 THE WINDY CITY

Polubienia:
    0

Nieprawda - Quick Plays - Direct w Lewo i potem R2 (tylko gdzie tu Quick? :eek:)

Jeśli chodzi o Deffensive Settings to da się tylko nie wiem jeszcze jak ;D:

patch który to oferuje wyszedł tylko w usa.

5. niquepart2

Polubienia:
    0

jestem po 3 rozegranych pod rząd grach online z Bbogaczem i jestem w stanie odciąć sobie dłoń będąc pewny, że gra na ps4 jest dwa razy trudniejsza niż na ps3, co tylko działa na jej korzyść rzecz jasna :)
    najbardziej rzuca się w oczy gra z kontry, która na ps3 potrafi być dość prosta, a tutaj łatwo o stratę kiedy gra się icon passami. z drugiej strony bardzo trudno broni się pozycji 1:1 i tutaj bez dwóch zdań slidery są potrzebne natychmiast. a apropos... nie ma ich w lidze online(którą założyliśmy), która zresztą i tak nie działa :/

ps. dzięki Bbogaty za grę, ostatni mecz niczym szachy, a dwóch poprzednich zapomnijmy szybko :p

6. raadecki

raadecki New Member

Polubienia:
    0

Po zdaje się 3 latach przerwy kupiłem ponownie basket od 2k... (ostatnim w jaki grałem było moim zdaniem najlepsze 2k11) gram głównie my team... niestety gra na slajderach zaprezentowanych w tym trybie to parodia nie symulacja
    1. brak zbiórek... zawodnicy stoją i się patrzą jak piłka wala się po parkiecie
    2. offensive fouls, wczoraj mój rozgrywajek dobrze się ustawił przewrócił i nic.. przeciwnik wcisnął kółko mój tylko go dotknął... ofens
    3. animacje wjazdu pod basket których nie da się zatrzymać... tej grze by się przydał jakiś silnik fizyczny a nie te predefiniowane animacje które powodują że Shaq ma problem z grą obronną w pomalowanym
    4. Obrona on ball... bronienie zawodnika z piłką to handicap dla przeciwnika
    Ma ktoś może jakieś taktyki itp... bo jeśli wkurw osiągnie zenit to gra zostanie wymieniona a ja wrócę do grania w NHL

7. KSGBOY1976

KSGBOY1976 THE WINDY CITY

Polubienia:
    0

NHL warto kupić?

8. raadecki

raadecki New Member

Polubienia:
    0

Zapomniałem dodać o zupełnie losowo wchodzących jumperach... Perfect Release i ocena A = pudło i tak kilka akcji pod rząd

btw ktoś tu gra my team na ps4??

Poleć forum