Offens - Bug gry

Temat na forum 'Slamdunk 1 PS4 - 2k15' rozpoczęty przez KSGBOY1976, Czerwiec 22, 2015.

1. KSGBOY1976

KSGBOY1976 THE WINDY CITY

Polubienia:
    0
    Czy wg was nie to jest to bug gry gdy dostaje piłkę z autu i nie wykonuje żadnego ruchu a podbiega do mnie obrońca i jest offens. Ja nie robię w tym czasie nic!

Drugi przypadek to samo w okolicach środka boiska koleś dostaje piłkę i jeszcze nie zdąży pomyśleć co ma zrobić i jest offens i tak 3 razy w ciągu kilku minut.

Rozumiem łapanie na ofens kiedy lece na pake lub pcham się dupskiem w post ale to?

Co o tym Panowie szlachta sądzicie? Są to dozwolone techniki grania?

2. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429
    Odp: Offens - Bug gry

Trudno jest mi to sobie wyobrazić jak nie widziałem takiej akcji... Masz może jakieś videło? ;>

3. KSGBOY1976

Polubienia:
    0

No widzisz tu nie pomyślałem a konsola chyba pamięta ostatnie 15 min więc lipa. Też mi ciężko to zrozumieć do teraz

4. Zabier

Zabier Active Member

Polubienia:
    63

Nie miałem tak nigdy

5. niquepart2

niquepart2 The Human Highlight Film

Polubienia:
    0

nie mów że to wydarzyło się w Naszej lidze, bo się załamie!

6. bbogacz86

bbogacz86 Frank the Tank hehe

Polubienia:
    0

Tez juz tak miałem kilka razy. Zwłaszcza ta druzyna gdzie główne opcje w ataku to podkoszowi. Dostaje piłkę nic nie robie i jest offens. Bug gry ale nic nie zrobimy

7. KSGBOY1976

Polubienia:
    0

Chodzi mi o mecz z adim (i tak musze napisać recap więc wyjdzie z kim grałem ;))

Teraz chcę sprostować to co napisałem wyżej jak by ktoś nie zrozumiał:

Na ofensa był złapany 2 x LBJ i raz któryś z niskich (Joseph, Williams lub Waiters) - wszystko w ciągu 4-5 min

Na prawdę mi nie chodzi o to że zostałem złapany na ofens 3 razy ale o to w jaki sposób:

1 - piłka z boku James dostaje piłkę w okolicach 3 pkt z boku boiska stoi i Ofens
    2 - Któryś z niskich dostaje piłkę metr za linią za 3 pkt, nic nie robi - Ofens
    3 - blisko low posta LBJ - tu wykonałem ruch przyznaje bo się obróciłem stojąc przodem do kosza na pozycję tyłem do kosza aby zagrać post którego nawet nie zdążyłem zagrać - BAM Ofens

Nie było żadnego stawania na ofens w połowie - Jeśli tak to ktoś zrozumiał to sorry

Tak czy inaczej dobrze że ten mecz wygrałem bo inaczej bym nie zaczął tego tematu bo by była gadka że przegrałem i się czepiam!

Myślałem że więcej osób się wypowie ale widać że dopóki kogoś to nie spotka to nie ma się co wypowiadać i w sumie racja.

Rozmawialiśmy o tym w czasie meczu też ale było trochę nerwowo. Od tego momentu przeciwnik uszanował naszą rozmowę i zaprzestał takiego łapania na ofens. Adi twierdzi że nie robił tego specjalnie. Ja nie mam zamiaru podważać jego zdania (bo do głowy mu nie wejdę) jednak ktoś kółko wciskał ;)

Tak czy inaczej z przeciwnikiem się dogadałem po meczu i sam Adi przyznał że po 3 razie stwierdził że jest coś nie tak

Wg mnie to jest bug gry i koniec kropka - W takim przypadku każdy kto stanie na chwilę tyłem do kosza będzie miał ofens i tacy gracze jak Brewka, Gasole czy Aldridge nie pograją nic - Chcemy żeby tak liga wyglądała?

Przepraszam że wyciągam tą sprawę na forum ale mi się po czymś takim odechciało grać. Nie chodzi tu akurat o to że grałem z adim i jego osobę ale o sytuacje która miała miejsce. Do stylu adiego nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń - Zajebisty progres i fajna spokojna gra zarówno w ataku jak i w obronie. Do teraz nie wiem jak odrobiłem 15 pkt straty na 3 min do końca 3 kw mimo iż grałem strasznie sfrustrowany sytuacją z 1 kw

8. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651

moim zdaniem to Adi pali jana jeśli mówi/pisze, że nie robi tego specjalnie bo jak graliśmy sparing to mnie też kilkakrotnie złapał na takiego "offensa" (cousins dostaje piłke w post up i od razu offens)

9. KSGBOY1976

Polubienia:
    0

O to mi chodzi to nic innego jak udany flop. Ten temat to nie spór pomeczowy a powstal po to aby przedyskutować czy dopuszczamy takie coś

10. Adi3kgt

Adi3kgt "Only The Strong Survive" Allen Iverson

Polubienia:
    0

z ksg cala sprawe wyjasnilismy . kiedy lbj dostawal pile wiedzialem ze ksg bedzie probowal grac tylem wiec ustawialem gracza na offens , oczywiscie ze nie mowie ze nic nie wciskalem . bo wiedzialem jak zagra ksg , tylko po drugim offensie typu lbj dostaje pile i nie ruszajac sie odgwizdywany jest offens sam bylem zdziwiony wiec wszedlem na gg dogadac sprawe z ksg. Niestety w grze wyglada to tak albo ktos jest w trakcie robienia post i kiedy zdazysz sie ustawic i faktycznie powinien byc offens zawodnik poprostu pada. a gdy zawodnik z pilka ustawi sie nie drgnac przy tym totalnie a ty stawiasz sie na offens boom. Ale w zadnym wypadku nie mialem zamiaru tego wykorzystywac pozdro

11. vipmen4

vipmen4 Active Member

Polubienia:
    152

Temat był już wałkowany w zeszłym sezonie a jak kolega Joe Black ustawiał się na ofens jak ktoś grał w post. To jest lipa i bug i temat był tak roztrzygnięty ze jak ktoś gra tyłem do kosza to nie ustawiamy ofensa.

Poleć forum