Offense playcalling = Auto

Temat na forum 'NBA 2k16' rozpoczęty przez allen91, Czerwiec 6, 2016.

1. allen91

allen91 New Member

Polubienia:
    0
    Hej,

z góry przepraszam, że jako początkujący użytkownik forum od razu zwracam się do Was z pytaniem, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi.

Jako, że gram w NBA 2k16 offline i czysto rekreacyjnie jako fan koszykówki - tak jak Wy - chciałbym, by gra wyglądała jak najbardziej realistycznie. Nie chce używać zagrywek manualnie, bo sprawia to, że rozgrywka staje się zbyt "pro", bardziej wymagająca, a co za tym idzie mniej przyjemna dla amatora (żeby nie było, poziom tylko Hall of fame!)

W trybie MyLeauge utworzyłem sobie User Playbook 1, w ustawieniach coachingu wskazałem na ten playbook. Wszystko fajnie, CZASAMI zagrywki są wołane w grze i wtedy jest super. Niestety - tylko czasami, raz na 3-4 akcje. Bardzo często "uruchamia się" freelance offense typu "Flow", "Motion 4-1" itp. Chciałbym, żeby trener częściej wołał zagrywki z mojego playbooka, a dodatkowo nie mam żadnej kontroli nad właśnie typem freelance offense...

Jakieś pomysły/rady?

2. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    CPU uruchamia zagrywki na podstawie Twojego ustawienia/ustawienia obrony (bardziej to pierwsze).
    Tak czesto uruchamia freelance, bo stawiam ze stoisz swoim PG w "nieodpowiednim" miejscu dla Twoich zagrywek.

Przykladowo, jezeli masz zagrywke ktora zaczyna sie z PG kozlujacym na prawym rogu, nie odpali Ci sie jak stoisz na wprost kosza itd.
    Dawno nie odpalalem NBA, ale strzelam ze najlepszym rozwiazaniem bedzie 2k smart plays, to jest bodajze d-pad w gore.
    Kilka razy przycisniesz to "przeskoczy" kilka roznych plasow/freelance'ow i cos sobie wybierzesz ;)

3. allen91

allen91 New Member

Polubienia:
    0
    Faktycznie, nie weryfikowałem smart plays'ów. Być może będą wybierane z tego playbooka? Jeżeli tak, to super. Ha, najprostsze rozwiązania są najlepsze! :)) Dzięki, sprawdzę to dzisiaj!

Poleć forum