Problem z online

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Marek90, Październik 11, 2015.

1. Marek90

Marek90 New Member

Polubienia:
    0
    Witam
    Mam dosc nietypowy problem. Otoz nie moge grac online bo brakuje mi zasiegu na wifi. Mam aktualnie router od operatora (orange) jakis stary i gubie sygnal na nim. Do tego mam karte wifi tplinka. Nie wiem teraz co zrobic, probowac zmienic karte wifi na mocniejsza czy moze zmienic router na inny? Przegladalem kilka propozycji tutaj http://www.mediamarkt.pl/urzadzenia-sieciowe_routery pare Asusow/Dlinkow ale nie wiem za bardzo co brac. Za duzy wybor jest. Podpowiecie co zrobic najlepiej?
    Pozdro

2. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    najlepiej podpiac wszystko kablem ;)

3. Marek90

Marek90 New Member

Polubienia:
    0
    Kablem nie mam za bardzo jak, gdyz musialbym go puscic po podlodze a jakby to wygladalo :/
    Wolalbym jakis router z mocnejsza aneta, bo chyba zakup mocniejszej karty wifi nie da tutaj nic.

4. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
  5. Marek90

Marek90 New Member

Polubienia:
    0
    O czym takim nie slyszalem. A moglbys polecic jakis sklep gdzie moglbym cos takiego nabyc i zeby nie bylo problemow z zwrotem w ciagu 14dni? Pomijam juz pozniej zwrot pieniedzy gdzie trwa to czasami nawet miesiac...
    Wiem, ze troche lipnie jednak nic na to nie poradze. Nie mam jak puscic kabla a nie bede rozpruwal podlogi dla mniejszego pingu :)

Poleć forum