rezygnacja t-wolves

Temat na forum 'Slamdunk 1 PS4 - 2k15' rozpoczęty przez Od3z_PL, Lipiec 15, 2015.

1. Od3z_PL

Od3z_PL #OneHungryPack

Polubienia:
    85
    Z racji ze ta gra jest popierdolona rezygnuje z dalszego udziału w lidze letniej, szkoda moich nerwów i przeciwnika.
    Dziekuje dowidzenia.

2. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    Odp: rezygnacja t-wolves

no jeszcze kilku i wejde do PO

odez zawsze nerwowy byłeś - to nie jest gra dla takich ludzi

pozdro

3. vipmen4

vipmen4 Active Member

Polubienia:
    152

Wez jaj nie rob. To ze ta wersja jest przypadkowa i nieokielznana to wiemy od dawna. Ale narobiles tradow, wlaczyles a teraz pass? Dograjmy to do konca i ja tez tej wersji dziekuje.

4. bbogacz86

bbogacz86 Frank the Tank hehe

Polubienia:
    0

Odez dobrze robisz. Sam zacząłem okres oczyszczania sie i zapominania tego co mnie prześladowało przez ostatni rok. Mam nadzieje ze dwa miesiące starcza i podejdę z chęcią i zapałem do nowej edycji tak jak to bywało we wcześniejszych latach.
    Jezeli to nie pomoże to znak ze człowiek juz na stary na takie rozrywki i trzeba poszukać czegoś innego :D

5. Od3z_PL

Od3z_PL #OneHungryPack

Polubienia:
    85

@vip Nie ma szans juz kolejny mecz pod rząd ta gra mnie rucha w d... Apogemu siegnelo w meczu z nets i nie chce się znowu wkurwiac, bo po co tracić godzine na cos co cie wkurwia ? Ładujemy baterie na 2k16

6. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429

A uważasz że w 2k16 będzie inaczej? Trzeba pogodzić się z tym, że 2k rządzi się swoimi prawami i czerpać przyjemność że szpilenia z zajawkowiczami swoim wybranym składem a nie ba default roster i w dodatku z hamburgerami ;)

7. bbogacz86

Polubienia:
    0

Ja tam juz od dawna mowię ze zero przyjemności z tej gry. Zeby nikt nie odebrał tego indywidualnie bo nie o osoby chodzi lecz o wcześniejsze edycje gier. A fakt jest taki ze kiedyś więcej przyjemności dawały mecze przegrane jak teraz wygrane. Podejrzewam ze na obu platformach było tak samo. Wiec wniosek jest jeden ze z ta grą jest cos nie tak. Jeżeli to sie nie zmieni ja nie widze sensu gry i nie liczę tutaj na realna rozgrywkę. Chciałbym tylko zeby zawodnicy robili to na boisku co im sie każe. A na tyle Wojder mozna miec nadzieje

8. niquepart2

niquepart2 The Human Highlight Film

Polubienia:
    0

ta gra ma wspólnego tyle z koszykówką co ja z graniem na pianinie, wiem jak wygląda i kilka razy próbowałem brzdęknąć, czy zagrać wyuczony "wlaskoteknapłotek". 2k13 była najlepszą edycją ever, potem 2k11, następnie 2k14 i teraz to co mamy. 2k12 nie liczę, bo online odpadło.

Odez, Rezus wracajcie! bo: "Każdy ma chwile żeby to wszystko jeb.ął"

http://youtu.be/Fj4VuzzW5uE

9. KSGBOY1976

KSGBOY1976 THE WINDY CITY

Polubienia:
    0

W pełni się zgadzam. Ja mimo że szykuje mi się dobry wynik w RS to jestem tak zmęczony tym sezonem że jak dotrwam do końca RS to będzie cud

10. Amaru1984

Amaru1984 Bball, One Game, One Love !

Polubienia:
    0

Panowie, ja też potrafię się ostro wkur**ć tą grą, zapytajcie Lucasa, Ryby, czyli osób z którymi gram na hs, ale skoro postanowiłem grać w letniej to podtrzymam tą decyzję. Trochę to jest nie fair w stosunku do ludzi, którzy nadal chcą grać, ponieważ nagle jak zrezygnuje odez, rezus, pulman, bogacz i jeszcze ktoś, to nie będzie komu grać dalej.. Na serio nie można wziąć trochę na wstrzymanie, nabrać dystansu więcej i dograć ten sezon do końca?

11. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651

u mnie o dziwo gra w tej lidze idzie gładko jak nigdy, zero spiny czysty fun:)

za bardzo co niektórzy chcą wygrywać co z połączeniem z przekonaniem, że skoro mam w ręku pada to powinienem wszystko kontrolować co się dzieje na parkiecie daje tony frustracji

2k ma swoje kwiatki ale w real NBA też są "bugi" typu błędne decyzje sędziego, wszelkie bloopersy itd itd

tak czy siak

https://www.youtube.com/embed/Z2Y30NNTQ0Y

12. Amaru1984

Amaru1984 Bball, One Game, One Love !

Polubienia:
    0

Ejmen killa. Ty też raczej byłeś nerwowym graczem, ale nabrales dystansu :) o to chodzi :)

13. bbogacz86

Polubienia:
    0

Killa tutaj nie chodzi o kontrolowanie wszystkiego na boisku - chodzi o animacje które najpierw musza odwalić swoje a dopiero zaczyna sie uruchamiać to co ty chciałeś zrobic.

Również tu nie chodzi o wygrywanie. Gram dla przyjemności. Tyle tylko ze z grania w ta edycje juz jej mam całe zero..

Do ku**wy zeby mi więcej przyjemnosci i frajdy dawało pójście do pracy? Tego jeszcze nie grali

Ps. Podejrzewam ze inni doszli do tego samego punktu co ja

14. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0

Popieram bogatego, zero przyjemności z gry mam już od pewnego czasu, zmęczyła mnie bardzo, czekam na nową edycje i powiew jakieś świeżości, bo teraz przy odpaleniu meczu wymiotuje, a żołądek mój nie należy do delikatnych. :)

15. Od3z_PL

Od3z_PL #OneHungryPack

Polubienia:
    85

Mnie juz zmeczylo to ze ze skupiasz się prawie godzinę by gra rozj.... Wszystko w dwie minuty jakimiś np. "ridiculous rebounds" and easy points. Nie sprawia mi to juz zadnej radosci i wole odpuścić Bo pozniej beda takie kwiatki jak w meczu z OKC(krycha przepraszam) i konfilkty typu co ty robisz, graj normalnie itd.
    PS. Moze 2k16 nie polepsza grywanoscia ale zapunktują jak naprawde wroca do ligi online z statystykami i cala ta otoczka nba i nawet przegrywanie będzie miał plusy w postaci kręconych cyferek danym zawodnikiem

16. Adi3kgt

Adi3kgt "Only The Strong Survive" Allen Iverson

Polubienia:
    0

ja tylko moge dodac ze w zeszlym sezonie w 2k15 ktory pociskamy dalej sreednio dostawalem 15-20pkt w pizde notujac 2 moze 3 winy w sezonie...moglo mnie to zniechecic co ? mimo ze tez widzialem wady 2k ale nie przeszlo mi przez mysl zeby robic quita w sezonie ,ok kazdy ma swoje nerwy mocniejsze lub slabsze ale ja jestem tu zeby grac z tymi ludzi z kotrymi poniekad ......chyba nie tylko ja tak uwazam......mozna sie zzyc i dokonczyc sezon normalnie jak to zrobilem nie jebiac pada po scia ach a powaga nie raz mialem taka ochote co pokazuje moj ost sezon....dokonczylem go pytanie co jesli 2 k16 zafunduje nam powtorke z rozrywki ? przerzucamy sie na fife ?;/

17. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429

Adi, to jest postawa ktora nalezy szanowac. Wiadomo, że łatwiej jest napisać że gra mnie oszukuje i dać quita :)

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

Poleć forum