SUMMER LEAGUE 2015 - CHARLOTTE HORNETS 5-2

Temat na forum 'Slamdunk 1 PS4 - 2k15' rozpoczęty przez bbogacz86, Czerwiec 21, 2015.

1. bbogacz86

bbogacz86 Frank the Tank hehe

Polubienia:
    0
    START

Start sezonu zaczęliśmy od meczu z Rezusem. Wiedziałem ze przeprawa po progresie przeciwnika bedzie niesłychanie trudna..jednak od samego początku wpadało nam więcej rzutów co pozwoliło przez cały pojedynek nieznacznie prowadzić. Wynik kosmos jak dla mnie gdzie zawsze rzucałem po 60 pkt w meczu-tym razem 90 pkt uzbierane przy 27 asystach. Mvp meczu Blake Griffin 24 pkt, 10 zb, 3 as. W Detroit wszyscy zagrali zespołowo jednak według mnie najlepiej wypadł Millsap 16 pkt, 8 zb.

Charlotte Hornets vs Detroit Pistons 91:83

------------------------------------------------

Drugi mecz w sezonie przyszło nam zagrac z vipowską kawalerią. Mecz niesłychanie wyrównany gdzie głównymi motorami napędowymi byli Chris Bosh i Zach Randolph. Co tego dnia wyczyniał Zbo to głowa mała ..normalnie gdzie cieżko mu wsunąć kartkę papieru podczas wyskoku tutaj pokazał małe show zakończonych kilkoma dobitkami prosto z góry. Zawodnik prze kozak. Widac tez po GM (aka.Vip)ze odnalazł sie w nowym otoczeniu jak frytka w jacuzzi. Mysle ze kluczem do zwycięstwa była różnica w stratach 5-13 dlatego wyszliśmy zwycięska ręka z tego pojedynku nie koniecznie czując sie lepsza druzyna. Dzieki wielkie i powodzenia dalej

Cleveand Cavaliers vs Charlotte Hornets 66-71

----------------------------------------------------

Michał widac dopiero rozpracowuje tajniki gry. Na pewno jest potencjał - jednak tego dnia nie było dwóch zdań kto rządził na parkiecie. Przewaga 31pkt była najwieksza w całym meczu jak i wszystkich moich grach. Dużo zbiorek ofensywnych po ktorych wpadło kilka łatwych koszy jak i dobranie lepszych zagrywek pod zespół zrobiło różnice. Jednak mecz bez chamskiego grania i tutaj bardzo mnie to cieszy. Powodzenia dalej LETS GO HEAT!

Miami Heat vs Charlotte Hornets 53-84

---------------------------------------------------

Suns notowało przed tym meczem bilans 4-0. Wiec wiedzieliśmy ze sa bardzo mocni w tym sezonie a o wygrana bedzie trudno. Cały pojedynek to wyrównana walka z przewaga 2-3 punktową Phoenix. Do przerwy schodziliśmy z parkietu jako przegrani (33-38). Druga odsłona zaczęła sie jak wcześniejsze Klay Thompson mordował nas rzutami z dystansu mimo dobrej obron Turnera. Kiedy na początku 4kw. od pierwszej minuty Zabier ryzykownie grał S5 wiedziałem ze w tym moze byc nasza nadzieja na wygraną. Wpuściłem swój secound unit licząc sie z tym ze albo Słońca mi odjadą totalnie i bedzie po meczu...albo tez moje rezerwy bedą trzymać wynik a ja na 5 min przed końcem wjadę pełną energii swoją S5. Plan sie powiódł i wróciliśmy do domu w dobrych nastrojach. Sam występ Thompsona 25pkt, 5-9 3pkt jednak to za mało na dobrze grające moje trio - Jennings 20pkt, 50% za 2 i 3. Griffin 17pkt, 7 zb i niezmordowany CB1 17pkt, 6zb. Pozdro i dzieki za mecz - było mega trudno!

Phoenix Suns vs Charlotte Hornets 71:78

2. Zabier

Zabier Active Member

Polubienia:
    63
    Odp: SUMMER LEAGUE 2015 - CHARLOTTE HORNETS 4-0

W tym meczu nie tylko skille pracowały ale rownież dużo głowa:D moje ryzyko sie nie opłaciło, bardzo dobry mecz

Poleć forum