Washington Wizards - Zybi1986r

Temat na forum 'Slamdunk 15 PS3' rozpoczęty przez zybi21, Sierpień 3, 2014.

1. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0
  2. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0
    Odp: Washington Wizards - Zybi1986r

Pierwszy mecz sezony przyszło mi zagrać w Dallas, na początku widać było u moich zawodników ogromną chęć wygrania tego pojedynku i chyba to na starcie trochę spętało im nogi. Dwa pierwsze rzuty spudłował DeRozen by za moment dwa kolejne pudła zaliczył Parker, ale czym dalej w mecz tym gra zaczęła się bardziej układać. Widząc nieporadność kolegów Ariza wziął się do roboty zaczął od 4/4 w tym 2/2 za trzy pkt, kolejny sygnał dał drużynie Vucevic, który dzielił i rządził tak na bronionej tablicy jak i atakowanej, przełożyło się to na to, że prowadziłem nawet 12 pkt. W końcówce rywal doskoczył mnie na trzy pkt, ale blok w ostatniej minucie... PARKERA podciął Mu skrzydła i ostatecznie wygrałem całe spotkanie 8 pkt.

Mecz oceniam na 4- jako, że był to pierwszy mecz sezonu to jeszcze na piękno przyjdzie pora:). Ten minus za to, że często przeciwnik próbował przechwytów od razu po zdobytych pkt no i za grę jak na moje oko delikatnie za często na Igiego:)

A o to mecz w liczbach:

3. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0

Tym razem do stolicy zawitała nowa/stara ekipa, czyli dobrze wszystkim znani Szerszenie, dowodzeni przez Monta Ellisa, był to ich pierwszy mecz w nowym sezonie, dlatego zaczęli z animuszem od kilku punktowego prowadzenia. Parker i koledzy w porę się opatrzyli, że jeszcze moment i zacznie robić się nie wesoło i na koniec pierwszej kwarty schodziliśmy z minimalną stratą jednego punkt. W drugiej połowie meczu niesieni przez swoich kibiców Czarodzieje przejęli inicjatywę i wypracowali kilku punktowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Niekwestionowanym liderem gospodarzy w dzisiejszym meczu był Tony Parker zdobywca 20 pkt z 50% skutecznością do czego dołożył skromne 3 asysty i 3 przechwyty notując przy tym 2 straty. W drużynie przeciwnika zawiódł świetnie spisujący się w sparingach przedsezonowych Ellis, który trafił tylko 7/20 z gry w tym 1/9 za trzy pkt marnując mnóstwo open shotów.

Grę przeciwnika oceniam na 5, grał fajną zróżnicowaną koszykówkę, wykorzystującą dużą ilość rozwiązań. Oby więcej takich graczy.

O to cyferki z meczu:

4. KSGBOY1976

KSGBOY1976 THE WINDY CITY

Polubienia:
    0

Dobra robota - Szacun!

5. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0

Wielkie dzięki, fajnie, że ktoś docenia.:)

6. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0

Kolejny mecz przyszło mi zagrać z finalistą poprzedniego sezonu i jeśli myślałem, że jest zmęczony heroiczną walką w finałach i rozpamiętuje porażkę to szybko mi takie myśli wybił z głowy. Pierwsza kwarta to tak zwane badanie przeciwnika, skończyła się wygraniem przeze mnie 1 pkt, ale to co stało się w 2 kwarcie nie mogę nazwać inaczej niż to, że Długi "zrobił mi dziecko" i to chyba były od razu trojaczki, bo uwaga otworzył 2 kwartę 17-0!!!! Moi gracze pudłowali wszystko czy to farba czy open shot nic nie wpadało, wyglądało to tak, że zawodnicy umówili się też kto zdobędzie mnie pkt wyjściowa piątka czy ławka no i ławka wygrała nie istniejąc w tym meczu, za to wszystkim moim graczom ręce zaczęły tak drżeć, że prawie każde podanie śmierdziało stratą. Jak by tego było mało po drugiej stronie Lillard grał takie zawody, że żeby zaraz po końcowej syrenie dać mu do skreślenia totka to na pewno by trafił szóstkę. Nie będę tego dłużej komentował, po tym co stało się w tym meczu, zawodnicy dumy stolicy powinni zapaść się pod ziemię, byli spięci jak agrafki, a doświadczony GM tylko to wykorzystywał korzystając z dobrze dysponowanych tego dnia zawodników swojej drużyny, a sam posiadając tak dużą przewagę wyluzował się jak Alf i znęcał się nad zawodnikami i kibicami Wizards, ci drudzy już w końcówce 3 kwarty licznie zaczęli opuszczać Verizon Center sądząc po minach graczy chętnie wybrali by się razem z nimi, a patrząc po tym co prezentowali to duchem na pewno to zrobili, bo na boisku miałem stado zombi nie ujmując nic zombie.

Grę przeciwnika oceniam na 5 była finezyjna i wyrafinowana w dobrym tego słowa znaczeniu.

A to cyfry:

7. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0

Kolejny dzień i kolejne spotkanie z wymagającym przeciwnikiem tym razem był to zespół Nets czyli zwycięzca poprzedniej edycji ligi. Nie chcąc by powtórzył się schemat poprzedniego meczu(nie zniósł bym tego nerwowo) postanowiłem zacząć skupiony i to samo doradziłem w szatni moim zawodnikom, patrząc na te zmotywowane miny moich graczy z którymi wybiegli na parkiet mówię sobie, a może sprawią niespodziankę? Od niespodzianki ten mecz zaczął Parker nie trafiając z bardzo dogodnych pozycji czterech rzutów pod rząd, patrząc na lidera inni zawodnicy nie chcieli być gorsi i obręcz zespołu z Brooklynu tego dnia wyglądała tak jak by parzyła piłkę która to, albo przelatywała obok, albo w finezyjny sposób wykręcała się z obręczy, brałem już też pod uwagę, że obręcz miała tam jakąś niewidzialna barierę ( nie miała sprawdzałem po meczu). Kolejny mecz fatalnie moi wysocy gracze, którzy przegrali walkę w farbie i na tablicach fakt, że na przeciwko siebie nie mieli ogórków, ale bez przesady. Już chyba tradycyjnie ławka mnie zawiodła również. Za to rywal uparł się, że MVP meczu zostanie Harden i mu się to udało mimo tego, że trochę nerwów na pewno Go to kosztowało( ze skutecznością Hardena możecie zapoznać się niżej), przemyślane akcje Raymonda " zbroję się na III wojnę światową" Feltona utrzymywały bezpieczną przewagę do końca meczu i przypieczętowały moją druga porażkę w sezonie.

Przeciwnika oceniam na 5, świetna gra, przyjemna dla oka, wykorzystywał mój każdy najdrobniejszy błąd.

Cyfry:

8. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429

Z tymi nerwami to się nie pomyliłeś :D

9. zybi21

zybi21 #dcRISING

Polubienia:
    0