Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Q. Czy powinienem założyć konto na portalu gdy posiadam je na forum?

Tak. Na chwilę obecną nie istnieje żaden most łączący obecnie istniejące forum z portalem. W przyszłości są plany zintegrowania portalu z nowym skryptem forum. Na chwilę obecną by móc w pełni korzystać z portalu musicie założyć konto.
Można zrobić to pod tym adresem: http://slamdunk.com.pl/wp-login.php?action=register

Konto jest wymagane by móc dołączyć do rozgrywek, jak i  korzystać ze wszelkich udogodnień udostępnionych na naszej stronie.

 

Q. W jaki sposób mogę dołączyć do rozgrywek?

Wszelkie informacje dotyczące sposobów rekrutacji znajdziecie w tym dziale. Aby dołączyć do rozgrywek musicie być zarejestrowanymi użytkownikami.

 

Q. Do kogo mogę zgłosić się w razie jakichkolwiek problemów?

Aktualny skład osób odpowiedzialnych za naszą społeczność znajduje się w dziale zarząd.

 

Q. Chciałbym aby moje artykuły, felietony ukazywały się na SlamDunk.com.pl. Czy jest taka możliwość?

Tak oczywiście. Proszę skontaktować się z osobami wymienionymi w dziale zarząd. Warunkiem jest oczywiście znajomość zasad gramatycznych, ortograficznych języka polskiego oraz „klecenie zdań z sensem”. Oczywiście w dobie korekty pisowni obecnej w prawie każdej przeglądarce przynajmniej ortografia nie powinna sprawiać większych problemów.

 

Q. Chciałbym aby przy moich komentarzach pojawiał się avatar. Jak to zrobić?

Aby zarejestrować swój avatar musicie odwiedzić stronę http://gravatar.com i wgrać swój avatar podpinając go do adresu email, na który zarejestrowaliście się na naszej stronie. Po tym zabiegu wasz avatar będzie pojawiać się obok komentarzy na naszej stronie, a także tysięcy innych stron na całym świecie, które również korzystają z gravatarów.

 

Q. Chciałbym być informowany o wszelkich nowościach na stronie. Czy jest taka możliwość?

Tak oczywiście. Nasza strona korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez Feedburner. Pod adresem http://feeds.feedburner.com/Slamdunkcompl możecie zasubkrybować nasz kanał RSS (dodać go chociażby do dynamicznych zakładek w Firefoxie) bądź też zapisać się do listy mailingowej, by być informowani o nowych artykułach wprost na skrzynkę email.