PO sezon 2

Temat na forum 'Slamdunk 3 PS4 - 2k16' rozpoczęty przez LordPitekK, Kwiecień 3, 2016.

1. Malone94akaBigD

Malone94akaBigD Well-Known Member

Polubienia:
    302
    Jak życie bez internetu? :D W telefonie jest net i jak trzeba to hot spota sie robi a poza tym to po 8h w robocie to w domu internet przydaje mi sie tylko do konsoli :D a teraz mało czasu na konsole bo rower już odkurzony no i sezon orlikowy rusza ;) real life basket ball pany ;)
    cud.gif

2. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    ah bo pewnie nikt nie zapisal rostera przed zalozniem ligi? jak to wtopa razy dwa...

3. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429
    I jak jest decyzja bo wisimy w przestrzeni

Sent from my Pet using Tapatalk

4. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    czekam na odpowiedź @JoeBlack na PW

ponadto @LordPitekK sprawdzi wieczorem czy uda się na obecnym rosterze z pomocą @Maju i @THE-MOST-BLUNTED przesymulować sezon by uzyskać odpowiednie pary

5. skip

skip Member

Polubienia:
    4
    Rozumiem, że nadal czekamy na sygnał o możliwości gry?

6. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    Tak

7. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    @killaszit2k @LordPitekK odpiszcie proszę

8. Jerezuello

Jerezuello Well-Known Member

Polubienia:
    60
    Chciałbym wyjaśnić kwestie kluczowego dla układu drużyn na wschodzie meczu knicks-raptors. Pomijając już fakt że ten mecz był rozegrany i wygrany przez knicks to z niezrozumiałych powodów mecz ten został ostatecznie zsimowany na korzyść raptors wbrew regulaminowi, który jasno mówi że w takich przypadkach wynik meczu rozstrzygany jest na korzyść drużyny, ktora ma więcej rozegranych spotkań w terminarzu a w tym wypadku przed finalnym rozdaniem simow na konsoli miałem w terminarzu o dwa mecze więcej niż toronto.

9. LordPitekK

LordPitekK Active Member

Polubienia:
    185
    dobrze wiedzieć, że jednak znasz regulamin, ale na moje dziwnie się to czyta u osoby która nawet jednego wyniku nie wpisała w temat do którego zobowiązuje regulamin :)

zecik i THE-MOST-BLUNTED lubią to.
  10. Jerezuello

Polubienia:
    60
    Zacząłem uzupełniać wyniki na forum w przypadku moich rozegranych spotkań objętych nałożoną karą w postaci resetu. Zaakceptowałem ten stan rzeczy i w sumie kilka meczy udało mi się powtórzyć.

11. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    macie tyle samo rozegranych meczy, kolejnym kryterium jest działalność okołoligowa a na tym polu jestes 100 lat za resztą, stąd sim na korzyść TOR
    i siymy rozdawałem ja, Pitek to tylko przeniósł na konsole

LordPitekK i guzuPL lubią to.
  12. Jerezuello

Polubienia:
    60
    Sprawdzałem stan na konsoli, że tak powiem regularnie sprawdzałem i kontrolowałem w miarę na na bieżąco sytuacje we wschodniej konferencji. Byłem właśnie bardzo ciekaw jak rozstrzygnie się sytuacja tego akurat konkretnego meczu. Miałem dwa mecze więcej i teoretycznie ten właśnie sim rozdany zgodnie z wytycznymi regulaminu na korzyść knicks rozwiałby wszelakie wątpliwości w kontekście awansu do PO.

13. killaszit2k

Polubienia:
    651
    jeśli wliczasz w rozegrane mecze te które zostały zresetowane to robisz to źle
    nikt nie potwierdził tych meczy w odpowiednim temacie wiec wszystkie zostały zaliczone jako nie rozegrane

regulaminem się nie podpieraj bo ten tak naprawdę nie powinien ciebie dotyczyc bo i tak miałeś na to wylane

14. Jerezuello

Polubienia:
    60
    Skupmy się lepiej na tym konkretnym meczu. Co mnie dotyczy a co nie to już jest w tej chwili nieistotne. Tego typu uwagi personalne najpewniej oddalą nas od próby rozwiązania problemu. Olewactwo i wszelkiej maści określenia powiązne z laniem odłóżmy chwilowo na bok.

Preferowałbym rozmowe w bardziej takim służbowym tonie podpartą liczbami, faktami, bilansami i regulaminem. Sim na korzyść raptors jest przyznany niesłusznie, wbrew ogólnie przyjetym zasadom. Miałem o dwa rozegrane spotkania więcej. W tej sytuacji sim leci na korzyść drużyny z większą ilością spotkań.

Ten kluczowy mecz był oczywiście wcześniej już rozegrany, wygrany przez knicks, recap z tego spotaknia można przeczyczat w lockerroomie Toronto. Oczywiście zgodnie z zasadmi poszedł reset na ten mecz jak i pozostałe zwycięskie spotkani nyk lecz ja wbrew pozorom zaakceptowałem taki o to wymiar kary. Pogodziłem się z tym faktem i zacząłem szukać ludzi i wychodzić z inicjatywą żeby ponownie rozgrywać zresetowane spotkania. Przyjąłem tę dość surową kare ale nie podłamało mnie to, postanowiłem dalej uczestniczyć w zabawie, grac i tym razem uzupełniać wyniki spotkań na forum. To tak pokrótce jeśli chodzi o moje podejście.

dupsq i wojder lubią to.
  15. killaszit2k

Polubienia:
    651
    napisałem juz dlaczego ten konkretny mecz został zsimowany na korzysc Raptors - zgodnie z regulaminem o zwyciestwie w simie decyduje ilosc rozegranych meczy (zgodnie z regulaminem za rozegrane mecze traktujemy te co zostały udokumentowane wpisem w odpowiednim temacie), w nastpenej kolejnosci działalnosc okołogrowa (czyli recpay, prowadzenie lockerów itd)
    w tym wypadku mieliscie rozegrane po 18 meczy więc zgodnie z tym co powyżej W poszło na konto Raptors

mecze których nie wpisałeś a zostały zresetowane nie są liczone jako rozegrane i stąd masz tych meczy tylko 18 (byc moze zagrałeś wiecej ale przez swoje wczesniejsze podejscie miałes ich na koniec sezonu tylko tyle)

za ten stan rzeczy możesz wynić tylko siebie

guzuPL lubi to.
  16. Jerezuello

Polubienia:
    60
    Miałem az tyle rozegranych spotkań w sezonie że same moje porażki + simy z druzynami widmo (memphis, jazz) zrównywały bilanese nyk i tor. Nie wliczam już w to swoich spotkan, które po resecie zacząłem rozgrywać ponownie. Sytuacja była przeze mnie śledzona i przeczuwałem że ten sim będzie problematyczny. Mecz ten jest o tyle istotny że decyduje o awansie i o tym że bucks grają teraz z cpu co też jest dość zaskakujące i dziwne bo zawsze było tak że w PO przynajmniej w pierwszej rundzie był komplet grających a jeśli dana osoba przykładowo nie dysponowała czasem to jej miejsce zajmował inny gm następny w kolejce.

Dlaczego nie chcecie żeby Bucks miało dobranego zywego przeciwnika w PO? Tym bardziej że o dziwo nadal są osoby chętne do gry. Przypomne że jest to kwestia tylko i wyłącznie jednego sima, który został rozstrzygnięty w dość takich zawiłych i nie do końca jasnych okolicznościach. Nigdy nie sądziłem że będę musiał w takich w sumie prozaicznych sprawach rozwiązywać problemy a na sd zabawiam już bardzo, bardzo długo i do tej pory mile wspominam ten czas. I nagle pojawia sie zgrzyt, i zaczynam przeczuwać że to już jest robienie mi na złość.

O całej sprawie Owi został już poinformowany. Po tylu latach (od ligi 2k9, sezon w sezon z przerwą na przesiadke na ps4) pierwszy raz byłem zmuszony uderzyć do głównego wodza sd bo coś tu jest jednak nie tak.

Ostatnia edycja: Kwiecień 6, 2016
  17. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    Według regulaminu sim poszedł na korzyść osoby bardziej aktywnej (w sposób mierzalny - locker i recap).

Nie ma tu żadnych zawiłości.
    1. Bilans spotkań rozegranych (i potwierdzonych postem)
    2. Locker + recapy

Drugi raz taka sama sytuacja Myszok w Twoim wykonaniu. Popełniasz błąd i starasz siebie wybielac kosztem innych.
    Jak dla mnie możesz na SD grać nawet od 2005, niestety/stety regulamin tyczy się wszystkich.

LordPitekK lubi to.
  18. Jerezuello

Polubienia:
    60
    - sim będzie szedł na korzyść osoby, która ma więcej rozegranych spotkań - w przypadku remisu decyduje zawartość Locker Room i aktywność na forum, a jeśli dalej będzie ciężko wyłonić zwycięzce przyznany zostanie losowy sim na konsoli

Miałem zagranych o dwa mecze więcej przed finalnym simowaniem.

19. LordPitekK

LordPitekK Active Member

Polubienia:
    185
  20. dupsq

dupsq Active Member

Polubienia:
    123
    Sorry ale to sie robi smieszne, Kryspin bedzie gral z CPU zamiast z Myszokiem? Jak juz poszedl omylkowy sim trudno. Sprawa rozwiazala sie jak Malone postanowil ze odda Miami, a Joe sie na to zgodzil. Po problemie jak dla mnie. Bedzie odbijac pileczke kto ma racja. Kryspin pewnie woli miec przeciwnika niz CPU i jak Myszok zagra to tez sie nic nie stanie. Pomylkowy sim czy nie, stalo sie. Mial tego farta i jakims cudem jednak jest w PO. Bedziecie teraz robic po zlosci zeby nie zagral ? Bo na moje z boku tak to troche wyglada, oczywiscie Myszok tez sie troche wybiela i swiety nie jest... Jak wiekszosc z nas ( wlacznie ze mna :D )
    Moze zrobmy ankiete kto jest za tym zeby Myszok zagral i Kryspin mial przeciwnika w 1 rundzie?

vipmen4 lubi to.

Poleć forum