Przewietrzenie smrodu wokół SD, czyli administratorów kupa do sprzątnięcia

Temat na forum 'Slamdunk 3 PS4 - 2k16' rozpoczęty przez wojder, Kwiecień 5, 2016.

1. wojder

wojder Well-Known Member

Polubienia:
    429
    Temat powstaje na bazie gnoju, który aktualnie jest w lidze - jak wiadomo na gównie wszystko rośnie szybciej, także są plusy tej sytuacji.

Pomijając owijanie w bawełnę od razu przejdę do rzeczy i przedstawię smród wywęszony mym nosem wraz z propozycją neutralizacji. Kilka lat spędzonych na forum robi swoje, lecz mam nadzieję, że do dyskusji włączą się również GMowie, którzy swą przygodę z ligą zaczęli od niedawna. Dla podtrzymania porządku, pls odpowiadajcie na konkretne punkty:

1) restrukturyzacja adminki
    - IMO w admince decydującej o losach ligi powinni być wyłącznie aktywni uczestnicy ligi - krótka piłka z mojej strony - administrator powinien świecić przykładem zarówno w publicznych wypowiedziach jak i na parkiecie instruując Rookasów
    - do powyższego założenia dołożyłbym jedną gwiazdkę - zostawiłbym @guzuPL w charakterze JEDYNEGO doradcy, bo dobrze jak ktoś spojrzy na sytuację z boku
    - jesteś w admince - rezygnujesz z grania w konkurencyjnych ligach i skupiasz się na SD - sorry wielkie, ale doba jest tylko jedna i jest niemożliwe, żeby grać w dwóch ligach i jeszcze angażować się proaktywnie w życie ligi - WARUNEK KONIECZNY jak dla mnie
    - personalnie:
    a) @killaszit2k - zrobiłeś dużo dobrego dla ligi, ale jesteś zbyt kontrowersyjną postacią i brakuje Ci zmysłu dyplomacji, dlatego powinieneś skupić się na grze, bowiem GMem jesteś kozackim
    b) @Maju - kuriozalna sytuacja w której admin pisze, że kończy ligę bo "gra (i jej skrypty) zniechecila w 100% do kontynuowania zabawy" ale w admince zostaje, by robić... tu właśnie jest ten problem - niewiele, albo i nic. Sorry, ale jak dla mnie to nie ma miejsca na takich adminów
    c) @THE-MOST-BLUNTED - powinien skupić się tylko i wyłącznie na proAmie i wokół niego działać by SD rozwijał się na dwóch nogach.
    d) @chemik - dla Ciebie proponowałbym zostanie w admince i przydzielenie konretnego zadania, jakim się zarządzanie ligą na konsoli - Twoje doświadczenie przyda się i dobrze byłoby jakbyś został
    e) @LordPitekK - pomijając drobną wpadkę z simami, IMO musiałbyś zrezygnować z gry w Nation skupiając się na admince - zastanów się nad tym bo nie można mieć ciastko i zjeść ciastko.
    f) @owi - zdecydowanie za mało jest Ciebie z nami - rozumiem, że jest mnóstwo innych spraw na głowie, ale skoro traktujesz SD jako swoje dziecko, to nie rozumiem dlaczego oddałeś je do przytułku i w ogóle Cię nie widać (no chyba, że przemycasz prywatę ;)

2) Nagrody za proaktywne adminowania
    - mamy budżet, mamy nagrody - skoro ktoś poświęca swój prywatny czas na darmoszkową robotę - niech coś za to dostanie! Dlaczego nie nagradzamy za proaktywną postawę wśród Administracji?
    - podwyższymy rangę i chęć przystąpienia do adminki - zwiększy się liczba chętnych
    - uzdrowimy relację "coś za coś" w administracji, aby osoby zarządzające dostały coś więcej niż tylko gnój w ryja
    - prozycja - miesięczny PS+ dla najaktywniejszego admina wybranego przez społeczność SD na sezon będzie kozackim wyróżnieniem

3) tworzenie otoczki wokół ligi, czyli czy jest z nami ktoś kreatywny?
    - aby "działo się", niezbędne są dobre i świeże pomysły - dlatego uważam, że jedna osoba w administracji powinna być tą "kreatywną" i zajmować się jedynie tym - były pomysły wywiadów z Gmami, podsumowań, najlepszych akcji, organizacji zlotu, allstar game, relacji z grania offline z ligowcami etc - trzeba tylko wziąć to za rogi i jechać z tematem
    - oficjalny kanał na YT - skandalem jest, że nic takiego jeszcze nie powstało...

4) granie offline w lidze, czyli przyjechał do mnie GM
    - wielu GMów mieszka blisko siebie lub podróżuje po PL - dlaczego nie warto spróbować umówić się z przeciwnikiem i spotkać w realu?
    - strzelenie fotki, krótki opis i już coś się dzieje! A społeczność rośnie w siłę...

5) SD vs Nation, czyli Puchar Zjednoczonych Lig
    - dla przykładu - finaliści SD i Nation umawiają się na wspólny draft i wybierają nowe drużyny po zakończeniu sezonu, grając dowolnym systemem o NAJELPSZEGO GRACZA ZUNIFIKOWANYCH LIG NBA ONLINE OD 2k (lub coś w podobie)

...więcej opcji pominę - dam się wykazać innym GMom, aby wskazali co ich boli, denerwuje lub co sądzą o moich propozycjach. Być może pojawi się coś nowego, godnego uwagi...

2. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    oprócz skandalicznego tytułu który od razu źle nastawia w wielu punktach się zgadzam, bo to są konkretne propozycje

nie zgadzam się natomiast z personalną oceną adminów, bo jesteśmy grupką osób, która się zebrała na szybko po rozłamie by tu cokolwiek było i nie pchaliśmy się na tą funkcję na siłę i tylko ktoś kto by przesiedział cały weekend by uzupełnić tabelki w excellu z simami wiedziałby jak wiele wyrzeczeń to wymaga #szacunkilla

popełniliśmy błąd przy simowaniu na konsoli, normalny ludzki błąd

chłopaki pomagają na tyle ile mają czasu, bo nikt inny do adminowania się nie kwapi

jesteście chętni - proszę bardzo, od nowego sezonu jest droga otwarta i adminka czysta

co do Playoffów to zostaną doprowadzone na pewno z naszej strony organizacyjnie do końca, czy je dogracie zależy od Was, najpóźniej jutro będzie można grać mecze, więcej szczegółów wkrótce

3. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    podobnie jak guzu uważam, że tytuł jest co najmniej nie trafiony a co do ocen adminów to raczej nie chciałbyś abym ja zrobił podobne zestawienie co do poszczególnych uczestników ligi z mojej perspektywy

co do reszty to raczej nie ma co sie rozwodzić - wszystko to w miarę prawda

ja osobiście już po poprzednim sezonie miałem serdecznie dośc administrowania ligą, o czym już wspominałem w naszym dziale jeszcze w trakcie sezonu zasadniczego, dopiero jak postawiłem sprawę na ostrzu noża (czyli że zupełnie rezygnuje z ligi jak i z administracji) to pojawiły się osoby, które zaoferowały się pomóc i to pociągnąć - wniosek z tego jest taki, że tak naprawdę poza naprawdę nielicznymi wyjątkami większość tutaj chce jedynie "brać" niż "dawać"
    i ta sama sytuacja jest teraz - przykład resetów po połowie ligi ewidetnie pokazał jakie podejście ma część userów do administracji
    świadomy jestem tego, że część z Was ma takie podejście bo adminem jest moja osoba - to był kolejny powód dla którego nie chciałem tego ciągnąć w tym sezonie
    naszczęście pojawił się Maju (który w dużej mierze jest odpowiedzialny za to że wystartowało drugi sezon) oraz Pitekk, który jednak chyba trochę przeliczył siły na zamiary (ale i tak wilkie dzięki za to co udało Ci się zrobić)

na osobny akapit zasługuje guzu - gdy by nie on śmiem tweirdzić że żaden sezon nie został by dograny do końca, a pamiętajcie że to jest osoba która nawet nie ma konsoli nie mówiąc o grze

w tej chwili zupełnie pozbywam się tej edycji NBA2k i odchodzę z administracji - chyba już poprostu dośwaidczyłem czegoś co sie potocznie nazywa zmęczniem materiału
    nie wiem co będzie przy 2k17 ale mam nadzieję, że w końcu znajdzie się grono osób, które będzie chciało coś wnieść od siebie jako admin ale również jako zwykli userzy idący w tym samym kierunku co administracja

Od3z_PL i LordPitekK lubią to.
  4. owi

owi Dark Knight

Polubienia:
    30
    mnie nie ma, Jestem godzine na tydzien (po 15 min co drugi dzien), by dociagnac sprawy techniczne. W przyszlosci sie to nie zmieni niestety, ale macie pełne prawo do organizowania zabawy wg. własnego uznania. Ja się nie wtrącam oprócz tych nieszczęsnych sygnatur ;)

5. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    Wycieczek personalnych nie ma co ciagnac.
    Kazdy ma swoje zdanie na dany temat, odniose sie jedynie do pomyslow, ktore Wojder wrzuciles.

1. restrukturyzacja adminki
    - aktywnosc; jasna sprawa, admin powinien byc aktywny, ale oceniac to jedynie adminom (bo niestety/stety praca admina to czesto robota, ktorej na otwartym forum nie widac - chyba ze mowimy tylko o aktywnosci na open forum / grze - w kontekscie rozegranych spotkan);
    - adminka = 1 liga, to jest akurat chybiony pomysl, jak mialem zajawke zaraz po premierze to gralem w paru ligach - to poszerza horyzonty i pozwala dostrzec duzo wiecej mniejszych aspektow, na ktore admini wlasnie musza zwracac uwage;
    - personalnie pozostawie bez komentarza :)

2. nagrody za proaktywne adminowanie
    - fajny myk, tylko z drugiej strony czy chcemy adminow, ktorzy "pracuja" czy robia to bo chca to robic?
    Kazdy kij ma dwa konce :)
    - z ta aktywoscia mam takie same obiekcje jak wyzej, ocena forum publicznego nie jest wystarczajaca (tak, ludzie tworza spolecznosc, spolecznosc ocenia - ale spolecznosc nie widzi tego, ze Killa poswieca 10h tygodniowo na sprawy administracyjne, czy Pitek 5h na simowanie)
    Jak chcemy nagradzac adminow za aktywnosc, to w tym momencie musimy zrobic zrzutke i kupic Killi ps+ na 20 lat do przodu, bo taki byl jego realny wklad w ta lige.

3. tworzenie otoczki wokół ligi
    - szukamy takiej osoby, zapraszamy :)
    - skandal, ze nie powstal kanal YT? Nie mamy osoby od tego po prostu. Ja nie umiem / nie mam czasu / zaciecia zeby w cos takiego sie bawic. Jasne, super jakbysmy mieli taki kanal, ale do tego trzeba osoby, ktora to ogarnie - ja bez bicia mowie, ze jestem zbyt lewy do tego.

4) granie offline w lidze
    - super pomysl, tylko czy gra to wspiera? Rozumiem, ze trzeba by bylo sobie zrobic roster offline, tak? No i granie zagrywek... ;)
    Chyba jedyne wyjscie to 2 konsole i 2 tv w tym samym mieszkaniu, zeby to mialo rece i nogi. Fajnie jest pograc 1v1, ale bez zagrywek robi sie play now.

5) SD vs Nation, czyli Puchar Zjednoczonych Lig
    - kompletnie nie znam historii podzialu itd, jestem swiezak ;) Bralem przez jakis czas udzial w dwoch ligach, poniekad tez zeby wybadac nastawienie jednych ligowiczow do drugich, niestety jest jeszcze troche uprzedzen i ciezko by bylo taki pomysl odpalic (chociaz bardzo bym chcial) - nie wiem czy lepiej energii nie spozytkowac na cos, co mozna latwiej osiagnac.

Ostatnia edycja: Kwiecień 5, 2016
  6. owi

owi Dark Knight

Polubienia:
    30
    Dobrze, że ten temat powstał. W momencie gdy zakończy się obecna edycja będzie trzeba się przegrupowac. Omówić wszelkie pomysły i zebrać osoby które zechca wesprzec wszystkie idee.

Pomysły wszelkeigo rodzaju są jak najbardziej ok, ale za pomysłami musi iść osoba, która się tym zajmie. Dlatego tez wazne jest nie tylko to co i jak zrobimy - bo to można zawsze poprawić usprawnic, to nigdy nie będzie zamknięty proces. Wazniejsze jest natomiast kto to zrobi, kto dołączy do administracji i wcieli pomysly w zycie.

Wazne jest tez to by byl w stanie to robic nie tylko gdy mu sie podoba, ale rowniez "tydzien" pozniej.

7. THE-MOST-BLUNTED

THE-MOST-BLUNTED Active Member

Polubienia:
    245
    Zróbmy to co w zeszłym roku... proponowałem głębokie zmiany, dużo mówiłem o podziale obowiązków, planie rozwoju i co z tego???
    Co my zmieniliśmy, żeby było lepiej??? Z tego co widzę, to tylko ludzie z PRO-AM nie mają do siebie problemów. Ani z tym kto gra, kiedy, o jakiej porze, z kim i dlaczego. Może dlatego, że gramy do jednego kosza??? :):):) Możliwe... wiem dzięki temu tyle, że da radę to ogarnąć, ale nie może się każdy uważać za najmądrzejszego. DO TEGO APELUJE O PRZESTRZEGANIE REGULAMINU !!! Kolesiostwo i utrzymywanie na siłę koleżków, którzy nas nie szanują, tylko dlatego, że .... no właśnie... niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego???

wojder lubi to.
  8. killaszit2k

Polubienia:
    651
    no właśnie most, dużo mówiłeś... masz teraz okazję przekuć to na czyny

Maju lubi to.
  9. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    Dokładnie. Ja dużo mówiłem, a niektórzy woleli robić to po staremu "bo tak wygodniej".

Może poświęcę trochę czasu i posprzątam ten burdel, ale wtedy na kilku ważnych zasadach :) zastanowię się mocno nad tym

Ostatnia edycja: Kwiecień 11, 2016
    wojder lubi to.
  10. killaszit2k

Polubienia:
    651
    sytuacja jest taka:
    1. Administracja została mocno skrytykowana - część zarzutów słusznych, część nie, ale nie ma to znaczenia bo:
    2. Administracja przyjmuje krytykę jako sygnał, że muszą zostać wprowadzone jakieś zmiany zatem:
    3. Forum czeka na "dobrą zmianę" - jeden szeryf (@THE-MOST-BLUNTED ) już jest ale się namyśla
    4. Wszystko jest teraz w rękach "oburzonych" - jako że adminka w tej formie do kolejnej edycji nie przetrwa (już odeszli @LordPitekK, @killaszit2k, @guzuPL pisze że to też jego ostatni sezon) zatem nie będzie już chyba lepszej okazji na tą "dobrą zmianę" - zatem:
    @wojder @zecik @Malone94akaBigD
    DO DZIEŁA!!!!

LordPitekK lubi to.
  11. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    Najpierw zobaczymy co na ten temat powie @owi , bo to jego "dziecko".
    Nie mam zamiaru wychowywać nieswojego małolata, przy którym nie będę miał wpływu do jakiej szkoły pójdzie i czego będzie się uczyć :) to musicie zrozumieć. Szeryf - hehe ciekawe określenie ;) widać po tym co zrobiło Nation, że zamiast (tak jak chciałem od początku, wprowadzić wszystkie udogodnienia do Slamdunk), lepiej zrobić coś świeżego i wylać te fundamenty na nowo.

Przy takim podejściu adminów, którzy odchodzą nie widzę powoli sensu odbudowywania Slamdunk. Bo znając życie kiedy "młody", zostanie już wydany na świat i będzie zdrowy, to każdy będzie chciał się z nim bawić "na nowo". To niestety fatalny urok tego typu przedsięwzięć ;)

12. killaszit2k

Polubienia:
    651
    co ci znów nie pasuje?
    skoro administracja "dała się zaorać" tzn że się nie nadaje do tej roboty w takiej formie jak jest. zatem oddajemy (myślę że mogę tu napisać w licznie mnogiej - jeśli nie to proszę mnie poprawić) pole nowym osobom - to też źle?

czego w koncu oczekujesz Ty i cała ta grupa co tak sie przejechala po admince? bo coraz bardziej wygląda to tak jakbyście poprostu chcieli mieć murzynów, którzy by wam lige zoorganizowali, a jak coś im nie pojdzie to będzie można opierdolić, pokręcić bekę i niech dalej zapierdalają a my się będziemy dobrze bawić

ile razy trzeba powtarzać, że jesli coś wam sie nie podoba, to masz własnie okazję zrobić to po swojemu

13. owi

owi Dark Knight

Polubienia:
    30
    Ja też nie bardzo rozumiem o co się rozchodzi, przede wszystkim nie podoba mi się to wycieranie gęby administracją w momencie gdy pare miesięcy temu uczestniczyło się w niej samemu (i miało się pełną mozliwość wpływu na praktycznie każdy jej aspekt).

Z miłą chęcią wysłucham propozycji @THE-MOST-BLUNTED jak i kogokolwiek innego. Widzę co Blunted chce przekazac mimo tego ze nie potrafi tego albo nie chce tego wprost napisac. Niemniej jednak poczekam na te "kilka waznych zasad".

Jako że patrzę z boku na to wszystko to wydaje mi sie ze po części mam obiektywne spojrzenie na całokształt problemu i wbrew temu co ktoś tu może napisać - problem nie naprawi się poprzez reorganizację forum po raz n-ty ani poprzez inne tego typu zabawy.

Problem powstał ze względu na nieporozumienia w grupie graczy jak i grupie adminow. I tym bym się najpierw zajął a nie tym czy na pewno wszyscy maja odpowiednie rangi i czy na pewno tematy sa alfabetycznie ulozone.

Dlatego też bardziej jestem sklonny ku propozycjom @wojder czy @Maju. To sa zmiany promujace tworzenie sie wiezi w grupie, wzrost aktywnosci ludzi, swieze pomysly. Dopiero potem w oparciu o te rzeczy mozna rozbudowywac wszystko to co dusza zapragnie. Chocby najciekawsze pomysly i przebudowy nie udadza się w momencie gdy zajmować się bedzie tym 1-2 osoby i zapał wygaśnie po 2 tygodniach.

14. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    1. @killaszit2k cyt. "czego w końcu oczekujesz Ty i cała grupa" - nie wiem co chce ta owa "grupa" o której piszesz, ale ja od Ciebie nic nie chcę.
    I mam nadzieję, że Ty ode mnie również.

Kto powiedział, że źle robicie dając nowym pole do popisu? Tak już kombinujesz z tymi analizami tego co piszę, że przeoczyłeś najistotniejsze wiadomości. I proszę - wyrywaj z tekstem o "murzynach", bo na takim poziomie nie będzie dyskusji. Serio, twierdzisz, że ludzie o innym kolorze skóry mają zacięcie do usługiwania???

Zrobiłeś swoje, wszyscy Cię chwalili za robotę (tabele etc.), ganili za inne rzeczy i wniosek jest prosty.
    Nie wszyscy nadają się do prowadzenia forum i egzekwowania powstałego regulaminu. Jakbyś miał man do roboty tylko jedną z tych rzeczy byłby mistrz. Ale kartą przetargową w każdej Twojej dyskusji jest "ile Ty czasu nie poświęciłeś na to, żeby to w ogóle zagrało + koneksje z innymi graczami, wchodzenie w koalicje przeciwko XYZ itp.". Kto Ci kazał/każe to robić? NIKT. Dlatego nie ma sensu tego ciągnąć.

2. @owi - nie przekazuje wszystkiego i nie zrobię tego, póki nie będę pewny informacji o które zapytam Ciebie, gdy nadejdzie moment.
    Raz już tak zrobiłem, czego jednym z efektów poniekąd jest Nation. Nie popełnię drugi raz tego samego błędu.

I zgadzam się z argumentem o "nieporozumieniu" w szeregach graczy itd. Wydaję mi się (pisałem już o tym), że jest tu za dużo ludzi, którzy mają tak zawiłe koneksje z innymi userami/adminami, że nie da rady zbudować czegoś zdrowego na takich fundamentach. Ten sezon dobitnie to pokazał.

Bo życie właśnie tak wygląda:
    Jeden admin płacze, że się go krytykuje i zamiast naprawiać błędy i się polepszać to ucieka.
    Drugi admin daje wskazówki, krytykuje ewidentne łamanie regulaminu i mimo przyzwolenia od reszty "na łamanie owego regulaminu", zostaje i chce to zmienić.

Liczą się fakty. Takie np. że jestem Adminem PRO-AM. Miałem się nie udzielać w tego typu sprawach. A w wielu byłem wywoływany to tablicy i w większości (bo nie w każdym) przypadku udzielałem się i wypowiadałem swoje zdanie. Odbiłem od ligi przed sezonem bo przeczuwałem, że tak to się skończy. Pisaliśmy o tym, kiedy dyskutowaliśmy co powinniśmy zrobić, żeby APGREJDOWAĆ Slamdunk.

To nie "biadolenie" moje i tej grupy o której piszesz ma wpływ na to, że tyle osób odeszło, a jedynie "NIEKONSEKWENCJA w wielu wymiarach".

15. Malone94akaBigD

Malone94akaBigD Well-Known Member

Polubienia:
    302
    Ja to generalnie chciałbym zwrocic uwage na jedno: mianowicie
    granie w lidze na poczatku przysparzało mi dużo frajdy, jednak im dalej w las tym gorzej. Moim zdaniem uważam że: mnie osobiście zmęczył przymus grania wolno i mozolnie zagrywkami, nie przekraczanie PIP oraz trzymanie sie innych nie zrozumiałych dla mnie przymusów. W momencie gdy zacząłem grać w MyTeam z przysłowiowymi "hamburgerami" zacząłem sie na nowo bawic. Gra nie polega na lataniu po zasłonach i nie pchanie wszystkiego w paint, w rzeczywistosci jest zupełnie inaczej.
    Dlatego ja był bym za zniesieniem wszystkich tych nie potrzebnych sztywnych zasad. Bo przeciez jak ktos sie umowi z kims przed meczem slownie :
    - ,,ej mordo gramy zagrywkami"
    - ,,ok mordo"
    albo
    - ,,ej ryju, no limits, ok?"
    - ,, ok ryju"
    to nikt do nikogo nigdy nie bedzie miał pretensji, i wtedy nawiąże sie gra do jednego kosza, tak jak mowił @THE-MOST-BLUNTED. Nikt do nikogo nie bedzie miał żalu jak jest to obecnie po 90% rozgrywanych meczy.
    Jak mnie coś najdzie to wpisze, elo.

THE-MOST-BLUNTED lubi to.
  16. owi

owi Dark Knight

Polubienia:
    30
    @THE-MOST-BLUNTED - dziwny jest Twój sposób pisania "nie przekazuje wszystkiego i nie zrobię tego", "kilka ważnych rzeczy", "jak nadejdzie czas".
    Nie lubię takich zawoalowanych dyskusji. Wal prosto z mostu o co Ci chodzi i czego potrzebujesz.

Widze ze chcesz cos tu zrobić, ale tylko w momencie gdy coś zostanie Ci obiecane lub zrobione ( w sensie przekazania Ci Slamdunka czy czegoś podobnego).

I tak powtorze po raz n-ty - jezeli uwazasz ze masz gotowy sposob na budowe ekstra ligi i nie chcesz zdradzac tych super ekstra pomyslow to ja Ci ulatwie decyzje - wykup domene, postaw forum i dzialaj tak jak chlopaki z Nation. Scena NBA w Polsce na tym na bank zyska, a Ty bedziesz miec pewnosc ze nikt nie będzie ingerować w Twój wytwor.

Ja tez mam milion pomyslow - problemem zazwyczaj nie sa jednak pomysly, a ich wykonanie. Ważni są też ludzie którzy pomogą Ci w tym procesie - no chyba ,że masz sporo godzin dziennie w postaci wolnego czasu. A tu jak już stwierdzliśmy powyżej jest pies pogrzebany - dopóki na forum atmosfera się nie poprawi to każde działanie będzie sabotowane poprzez kwas jaki powstał pomiędzy uzytkownikami.

chemik lubi to.
  17. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    @owi - mój sposób pisania jest taki sam jak wszystkich. Klepie w klawiaturę - to tak w gwoli ścisłości.
    Chodziło Ci raczej o styl wypowiedzi. Jeżeli nie lubisz, gdy ktoś pisze "zachowawczo", spoko. Nie mam zamiaru tego zmieniać, dopóki nie wyjaśnimy kilku kwestii (spokojnie, pytania, które Ci zadam nie są ani trudne, ani zbyt osobiste - mam nadzieję) :)

Oczywiście, że zrobię coś dopiero wtedy, gdy "coś zostanie obiecane lub zrobione". Nie jestem samobójcą, żeby porywać się na tak duży wysiłek jak Slamdunk bez jakichkolwiek zapewnień. Skończyłoby się to pewnie tym, co teraz widzimy na forum od ludzi, którzy włożyli w to trochę serca jak Guzu, Killa itp. Sorry man, ale wolę zapobiegać niż leczyć :)

Nie ma czegoś takiego, jak "gotowy sposób". Tak to tylko w spożywce. GOTOWY SPOSÓB NA ROSÓŁ Z KURY :p no proszę hehehe
    Doradztwo w kwestii: "wykupienia domeny, serwera itd" jest miłe, ale czy potrzebne? Przecież pisałem, że to jest "łatwizna".
    A ja nie chciałem tworzyć "czegoś nowego", a pomóc lidze, która ma 11 lat otrząsnąć się z marazmu.
    Odnośnie NBA, mam już pewne domeny i inne narzędzia, makiety etc. Miałem to gdy wracałem do was po 2 latach przerwy.
    Nie chce się mądrzyć ziomki - ja tylko jak Kolonko "mówię jak jest".

Z ostatnim akapitem zgadzam się w 100%. Bo mówimy już o tym od dawna :)

PS. Milion pomysłów, a wolny czas. OWI :) to fajnie, że masz milion pomysłów, a żadnym się nie dzielisz. Przecież nie szkodzi zapytać: "może wprowadzimy, zrobimy, zmienimy to i to i to". Jakbyś pytał adminów i dostał zwrotkę, że jest "brak czasu" na tego typu inicjatywy to ok.
    Ale skoro tego nie zrobiłeś, to na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? Fakt, że można to zrobić na podstawie aktywności naszej w lidze i tego co do tej pory miało być zrobione a nie jest. ZGADZAM SIĘ

Dlatego nadal twierdzę, że samo oczyszczenie atmosfery to 1, a restrukturyzacja SD to 2.
    JEDNO BEZ DRUGIEGO nie zadziała. Drugie bez pierwszego też :p

karolchicago79 i wojder lubią to.

Poleć forum