Sacramento Kings by zethoz87 [15:10]

Temat na forum 'Slamdunk 3 PS4 - 2k16' rozpoczęty przez zecik, Luty 1, 2016.

1. KobeBryantPL

KobeBryantPL Active Member

Polubienia:
    84
    Witam :D 12 lecimy?

E: a juz jest ustalone wszystko? Kto z kim?

zecik lubi to.
  2. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    sory kobe, widze ze sie dobijales wszedzie :D troche zalepilem, ale odczytalem wiadomosci troche za pozno ;) dzisiaj bedzie czatowal przy telefonie od 17 :)

3. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    zecik rozegral 25 spotkan, ktos nie wpisal jakiegos wyniku z wygranej i o ;) to tak gwoli scislości, ale glownie to mozecie mnie zdjac z listy, bo to moje ostatnie PO i znikam ;)

4. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    [​IMG] [​IMG]

Prawie! kobe bedzie mial ciezko z latwymi zwyciestwami! W naszym pierwszym meczu ligowym chyba identyko sytuacja, dogrywka i kobe 3ma w dogrywce wygrywa, daaamn :D a bylo 72:72 i mialem gałę i 5 sekund do konca, daaaamn :D w OT tez moglem zremisowac jednak green nie trafil, konsola przeliczyla te rzuty rose i sefoloshy i stwierdzila ze nie da jeszcze jednej trojki hahaha :D curry jednak skutecznie powstrzymywany, oddal ponad 30 rzutow, z czego kolo 10 wpadlo ;) 5 na 15 za 3 bodajze mial ^^

guzuPL lubi to.
  5. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    dzieki za gre, jerezuello jest w PO, joe za burtą, to ja wypadam z tej ligi, jaja se robicie w maksie... @KobeBryantPL gratulacje, powodzenia w tych smiesznych PO i tej smiesznej lidze, bez odbioru

6. vipmen4

vipmen4 Active Member

Polubienia:
    152
    I joe i jerezuello grają w po i jest ok. O to chodziło, nikt nie jest pokrzywdzony. Weź się w garść i pokaż jaja w serii z Kobim, a nie zawijasz się nagle.

7. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    joe to ma w dupie te po jak nie gra swoja druzyna, z kobim mi sie fajnie gra i dobre mecze są, ale to co administracja slamdunk robi to ja pierdole takkie akcje, gosc kurwa szczy na lewo i prawo i pisze jednym stylem, a wy kurwa miekniecie, JEDEN GOSC WAMI KURWA POZAMIATAL, GRATULACJE I POWODZENIA NA SLAMDUNKU

karolchicago79 lubi to.
  8. vipmen4

vipmen4 Active Member

Polubienia:
    152
    Pomyłka wzięła się z innych powodów o których pisał Pitekk. Nikt nie neguje, że Jerezuello jest bez winy, ale jak ma być CPU to i dla Kryspina i dla dobra PO może zagrać skoro i tak już NYK tam są. Tylko tyle, bez żadnych większych teorii. Dograjmy to PO do końca, żeby ten sezon zakończyć po ludzku i przerwa do 2k17 :)

9. Maju

Maju Administracja Administrator

Polubienia:
    247
    Powodzenia Zecik, szkoda ze w taki sposob sie zegnamy ;)

10. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    a ty masz "kurwa" ból dupy o co?
    błędów nie robi ten co nic nie robi to po pierwsze
    po drugie skoro stało sie już tak jak się stało (a 2k nie dało możliwości żeby ten porblem normalnie rozwiązać) to trzeba znaleźć najlepsze rozwiązanie sytuacji - już jeden pokrzywdzony jest - Joe, czemu ma być też pokrzywdzony drugi gracz czyli Kryspin tym że ma grać z CPU
    pokaz jaki jesteś mądry gość i wróć do adminki żeby pokazać wszytskim jak to ma wyglądać a nie sobie spierdoliłeś i tetraz tylko pociski co chwila jedynie potrafisz pisać

to co preznetował tu @Jerezuello w kwesti podejscia do regulaminu na pewno nie zostanie zapomniane

Ostatnia edycja: Kwiecień 9, 2016
  11. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    buhhaha wez kurwa killa, JEDEN GOSC WAS WYCHLASTAL JAK CHCIAL, a wy sie daliscie jak male pizdy, doslownie

co do powrotu, pfff moje pomysly i inicjatywa zostala tak zgaszona, ze dziekuje, chcecie kurwa robic po swojemu wszystko to powodzenia, ale pamietaj killa ze to my glownie zrobilismy reaktywacje, a potem wjebali sie wszyscy na gotowe, ja chcialem zupelnie zmienic slamdunk, bo czulem ze sie spierdoli to, co bylo od zawsze, ale wiekszosc adminki chciala "po staremu", robcie tak dalej, a na pewno zdobedziecie szczyty, gadam naprawde z duza iloscia osob na sluchawkach i to jest zupelnie inna rozmowa niz na forum, znam ich opinie na temat, warto by bylo z tym wspolpracowac, ankiety itd, bo to ma byc spolecznosc 2k slamdunk, a nie kurwa adminka superwładza, a reszta uzytkownikow to plebs i spierdalajcie, 20 opini lepszych niz 5, w tym pare zawsze na jeden kij bity... zupelnie inaczej jak wiekszosc glosowala na 58 meczy i okazalo sie klapą, niz jakby 3 osoby zadecydowaly o 58 meczach, ale widze ze za huja tego nie skumacie, bo mierzycie za wysoko, a to jest forum na max 40 osob a nie 400 czy 4000...

killa pomylka pomylką, druzyna joe poza po, ale moze grac - ok, ale dla mnie wpuszczenie goscia co mami was slowem pisanym to kpina, ma wyjebane na regulamin - zero recapow - mecze rozgrywane w PO bez pozwolenia - pokazuje to wlasnie, ze adminka da sie wyruchac kazdemu ubranemu w ladny garniak, doslownie! bawcie sie w takiej piaskownicy sami

konsekwencja w dzialaniu, niczym "mniej niz zeroooooo OOOOO-oooo"

po wiecej wysylam do tematu:
    http://slamdunk.com.pl/forum/thread...li-administratorow-kupa-do-sprzatniecia.7796/
    ale jak widac, nie widac problemu, wiec co sie tam przejmowac, ze ludzie ktorzy chca budowac slamdunk sie burzą, lepiej przeciez dac myszokowi dac pograc w PO nie?

jeszcze bym dodal ze jedna osoba robi was tak w huja ze to sie w glowie nie miesci, ale daruje sobie ;)

12. killaszit2k

Polubienia:
    651
    @zecik - akurat właśnie dziś naszła mnie myśl, żeby sprawdzić ten temat co wojder założył. ciekawy byłem czy ktoś tam się jeszcze wypowiedział... no i chciałbym się zdziwić i zobaczyć jakąs dyskusję ale niestety się nie zawiodłem... jedyne wpisy poza postem wojdera to adminów.... jak dla mnie to tylko świadczy o jednym - tak naprawdę nikomu się nic nie chce, każdy jest już tym zmęczony, nobody gives a fuck

śmiechłem jak zobaczyłem (i przypomniałem sobie to co wyżej) że linikujesz do tego tematu i to w kontekście tego co tu piszesz, że niby czego ma to dowodzić...

nie wiem w sumie o co Ci chodzi... administracja slamdunk to nie jest jakaś zamknięta sekcja, chcesz zrobic ligę po swojemu? to teraz jest najelepszy moment, show me what u got;)

ty piszesz że jakiś gość nasz wychlastał z WIELKIEJ LITERY jakbyś sam był chlastany, cokolwiek masz na myśli
    ja już ci napisałem czemu myszok gra dalej w PO, ty za to pokazujes fuck U kobe, zamiast dograć serię do końca

13. THE-MOST-BLUNTED

THE-MOST-BLUNTED Active Member

Polubienia:
    245
    Miała być nowa jakość, a jest gorzej niż jak przyszedłem (ucieczka części do Nation). Oni zrobili ligę opierając się na moich pomysłach i u nich to gra i huczy :D brawo MY !!! hehehhe

Co wy z tym Myszokiem zadecydowaliście to nie rozumiem i zgadzam się z Zecikiem. Zaorał was jeden user, który nie zasłużył na nic... sorry, zasłużył na wyrzucenie z ligi.

14. killaszit2k

Polubienia:
    651
    czas abyście w końcu wzięli sprawy w swoje ręce (wakaty w admince są wolne) zamiast pierdolić jak to kto kogo zaorał

15. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    Zaorał to zaorał, co tu ukrywać ??? Trzeba mówić jak jest, a nie udawać, że nie ma problemu.
    "Sprawy w swoje ręce" - jako admin wypowiedziałem się dwukrotnie (wywalić!!!)
    Więc nie każ czyścić bajzlu ludziom, którzy go nie narobili.

16. Maju

Polubienia:
    247
    Problem jest taki, że tutaj wszyscy są do siebie bezkrytyczni, natomiast adminom zarzuca się wszystko to co najgorsze.

Nie podoba Wam się to jak to teraz wygląda, zrobić od nowa po swojemu. ;) nikt Wam tego nie broni.

Z jednej strony mówicie, że to userzy tworzą lige, z drugiej, że to my my ja popsulismy. Brak tu logiki, nie?

17. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    dokładnie, brak. Pobłażanie gościom, którzy leją na wspólnie wypracowany regulamin mówi o problemach z rozumowaniu niektórych adminów.
    Przyznać się, który głosował by ten delikwent Myszok grał nadal?

18. Maju

Polubienia:
    247
    Ja, Killa i Guzu.
    Ty tez miales prawo glosowac, zreszta byles do tego wywolywany w temacie. Nie wiem po co o to pytasz, skoro masz tam dostep.
    Tak bardzo chcesz, zebysmy nasze wewnetrzne sprawy rozwiazywali na forum publicznym Most?

Zaglosowalismy tak, bo to juz prawdopodobnie ostatni sezon przy 2k16, widac ewidentne zmeczenie materialu.
    Wlasnie od tego sa admini, zeby podejmowac trudne decyzje - Myszok zlamal regulamin, powinien zostac z ligi usuniety - ale z jakiej racji mamy karac druga osobe (Kryspin), koniecznoscia grania z CPU? Jasne, nie wszyscy musza sie z nami zgadzac, nie wszyscy musza ta decyzje akceptowac.

Z kolei Ty Blunt, skoro masz prawo sie wypowiadac, masz prawo przedstawic swoje zdanie na naszym zamknietym forum, nie powinienes wyciagac tego tutaj, wiesz dlaczego? Bo sam guzik w tej sprawie zrobiles, umyles rece piszac "robcie co chcecie", a teraz tylko tutaj podjudzasz. Sam nie jestem swiety i wiele osob ma tutaj do mnie uwagi, ale wiekszosc sie ze mna zgodzi, ze to co teraz robisz jest "slabe".

Pozdro.

19. THE-MOST-BLUNTED

Polubienia:
    245
    Czytaj dokładnie Maju co ja piszę. Wtedy dopiero możesz się do tego ustosunkować i pisać, że to słabe. A kto się z Tobą zgodzi, że to co robię jest słabe mnie nie obchodzi w ogóle, więc podpieranie się pustym orężem jest bez sensu.

Dlatego ja mogę obecnie powiedzieć, że gadasz głupoty Maju. 3x pisałem, że moim zdaniem (apropo Myszoka) - stanowcze NIE.
    A kiedy widziałem, że już nie chcecie go wyrzucać za regulamin, a jeszcze puszczacie go na PO, to miałem z wami walczyć?
    Napisałem dopiero wtedy "róbcie co chcecie".

Nie obchodzi mnie "zmęczenie materiału" i inne pierdoły. Regulamin jest regulaminem i właśnie takie decyzje za którymi stoisz murem doprowadzają to takiego stanu jaki mamy teraz.

Przypomnę sytuację w której ja walczyłem o swoją drużynę na przyszły sezon i co??? Kto się odniósł do moich argumentów??? Nikt
    Więc również Cię pozdrawiam i proszę o uważne czytanie i przytaczanie tego co powiedziałem o danej sytuacji.

20. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381

Poleć forum