SD4 PS4 - Pytania, problemy, pomysły

Temat na forum 'Slamdunk 3 PS4 - 2k16' rozpoczęty przez guzuPL, Wrzesień 22, 2015.

1. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    Wpisujcie tutaj swoje wszelkie pytania, problemy, pomysły dotyczące ligi online na PS4.

by kilaszkit2k - dla ułatwienia i przejrzystości pomysły zaznaczono żółtą czcionką

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 23, 2015
  2. killaszit2k

killaszit2k Administracja Administrator

Polubienia:
    651
    no to ja zacznę:)

mam tu propozycję, można powiedzieć rewolucyjną - a więc rezygnację z komisji trade w przypadku wymian między uczestnikami. ogólnie ja jestem przeciwny z zasady wymianom z CPU, ale to zależy ile będzie (i czy w ogóle jeśli) drużyn kontrolowanych przez CPU - więc ten temat na razie pomijam. jedynie przy ewidentnych nadużyciach administracja (ale nie jeden admin tylko całość) mogła by zrobić veto,

tyle zawsze się mówiło o tym, że komisja zła itd, że myślę że można zrobić eksperyment, wymiana i tak musiała by być zamieszczona w odpowiednim dziale ale tylko w celach informacyjnych no i żeby było o czym dyskutować:)
    powiedzmy, że wymiana musiała by się pojawić na forum min 24h przed wymianą w grze, po tym czasie jeśli by nie było veta administracji to normalnie "hulaj dusza, piekła nie ma"

Ostatnia edycja: Wrzesień 23, 2015
  3. mag

mag Active Member

Polubienia:
    21
    To jest jakiś pomysł ja bym dodał że każdy z forum może wtedy komentować i rzucić kontr-propozycję i jeśli będzie lepsza to w przeciągu tych 24h będzie można się wycofać z 1 wymiany i iść na tą drugą lepszą to uchroni "nowych" przed okradaniem przez wyjadaczy lepiej niż jakakolwiek komisja ;)

4. killaszit2k

Polubienia:
    651
    @mag - pomysły o tym aby zabronić wypowiadać się w tematach trade osobom postronnym odeszły wraz z poprzednią administracją:), dlatego też napisałem aby zostawić obowiązek umieszczenia tematu z trejdem na forum aby było pole do dyskusji, co do targów to ja bym tu nie ingerował, w sensie jeśli ktoś w przeciągu 24h zmieni zdanie to jest to tylko jego sprawa

5. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    z jednej strony juz widze okradzionych nowych graczy, ale z drugiej strony czlowiek uczy sie na bledach i w sumie mozna zrobic temat na forum i zapytac o opinie wtedy komisji, bo rozumiem ze z CPU komisja musi byc ;)

6. killaszit2k

Polubienia:
    651
    @zecik - dlatego jest opcja veta, własnie po to aby nie dopuscic do jakiś nadużyć
    ja jestem przeciwny trejdom z CPU głównie z jednego powodu - zamyka się w ten sposób furtkę na dojście nowych graczy w trakcie sezonu, bo ile razy była możliwość trejdów z CPU to te drużyny po tych trejdach wyglądały tak że pożal się Boże

7. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    prawo veta miałaby cała administracja głosującą nad danym trade czy wystarczy sprzeciw jednej osoby z adminki

8. killaszit2k

Polubienia:
    651
    jeśli ktoś z adminki dopatrzył by się jakiś nadużyć, to w naszym dziale daje sygnał, chwila dyskusji, głosowanie i administracja (jako całość) albo vetuje albo nic nie robi i trejd przechodzi

9. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    na pc nie bylo rozkradania cpu druzyn, zawsze trzeba bylo dac ciut wiecej, dlatego prawie nikt nie chcial tradowac z CPU :D

10. killaszit2k

Polubienia:
    651
    tak na marginesie - zachęcam do wypowiadania się każdego nie tylko adminów :)

zecik lubi to.
  11. mag

mag Active Member

Polubienia:
    21
    zawsze byłem i zawsze będę przeciw wymianą z cpu to jest oktadanie zespołów upycha się tam niewygodnych graczy z beznadziejnym relise i automatycznie taki team jest zupełnie nie atrakcyjny dla kogoś kto by chciał dołączyć zresztą przerabialiśmy to już wiele razy pożytku z tego żadnego a sporo rzeczy komplikuje.
    Oczywiście że decyduje dana osoba z kim ma się wymieniać ale aby było dopuszczalne składanie kontr ofert i jak ktoś dostanie lepszą i będzie ją wolał to ma pełne prawo z niej skorzystać bez fochów itp.
    Ja tam mało wymieniam albo i wcale ale takie coś pomoże głównie początkującym właśnie

12. guzuPL

guzuPL Well-Known Member

Polubienia:
    381
    jeśli będzie możliwość draftowania poza konsolą to myslę że i wirtualnych opiekunów by się zapewniło, ja np. mógłbym jakiś team poprowadzić, wtedy nie będzie wymian z CPU

13. kamyk

kamyk Active Member

Polubienia:
    49
    Panowie swego czasu z ligach na pc jeszcz w nba live sprobowalusmy kiedyś salary Cup. Co wy na to? Nam dała dużo frajdy z komponowania podczas budowania zespołu

14. kamyk

kamyk Active Member

Polubienia:
    49
    Z kombinowania

15. adi

adi Well-Known Member

Polubienia:
    67
    A przypadkiem nie ma slidera na salary cap i hard cap? Widzialem gdzies to na streamie chemika ale mozliwe ze to bylo w myleague offline.

Trejdy z CPU to zawsze bylo golenie. Powiedzmy sobie szczerze nikt nie robi wymian zeby na tym nie zyskac. W przeciwnym razie nie proponowalby wymiany. Zreszta jakie trejdy z CPU skoro jest nad komplet.
    Jesli cos to tez wirtuaonie moga poprowadzic druzyne CPU jak guzu zeby nie bylo okradania.

16. kamyk

kamyk Active Member

Polubienia:
    49
    Teraz jest więc sprawa jest bardzo prosta do ogarnięcia i szkoda jej nie wykorzystać w pewien sposób wyrównuje też szansę startujacego z pierwszym numerem jak i tego z 30

My wtedy z tego co pamiętam salary ustaliliśmy bardzo nisko bo na 60 baniek , ale ja wyrwalem z 5 numerem Cp3 jeszcze z kontraktem swiezaka wg kiedy to bylo

17. zecik

zecik Well-Known Member

Polubienia:
    574
    nie ma salary capow, sa gwiazdki, mozna ustawic jedynie trudnosc tradowania z cpu i moge wam powiedziec ze raczej nie bedzie juz okradania CPU ;)

18. kamyk

kamyk Active Member

Polubienia:
    49
    To żaden problem , ustalić maksymalny salary Cup i każdy gracz w drafcie by to pilnował potem w locker room zawodnicy wpisani z kontraktami i jeśli salary przekroczone wymiana zawodnika na kogoś kto został nie wybrany a tam już by raczej mało wartpsciowi zostali

19. kamyk

kamyk Active Member

Polubienia:
    49
    Pisze jeszcze raz,dopiero przeczytałem że na zolto
    W ligach nba live ustaliliśmy kiedyś maksymalne salary jakie miał każdy zawodnik na wydanie ,z6mniejsza to różnice między zawodnikiem wybierajacym z pierwszym pickiem jak i tego z 30

20. killaszit2k

Polubienia:
    651
    a jest opcja aby zobaczy sallary gracza podczas draftu?

Poleć forum