NBA 2k

10/07/2015

Mock draft liga online PS4 vol. 2

Więcej artykułów napisanych przez »
Napisane przez: guzu
Tagi: ,

Wielkimi krokami zbliża się do nas kolejny draft do ligi online na PS4. Zapytałem uczestników ligi jak przygotowują się do niego i czy mają już ustaloną strategię. Zapraszam do lektury.

1. Jakie masz cele na nadchodzący sezon? Co chciałbyś osiągnąć? Jaki wynik będzie dla Ciebie sukcesem??

kamyk: Zawsze trzeba walczyć o zwycięstwo:)

killaszit2k: Cel jest jeden podstawowy – dograć ligę do końca z uśmiechem na twarzy:) Nie nastawiam się na nic, ale nie chciałbym aby podobnie jak w 2k15 zaliczać same wtopy;) Awans do PO byłby baaaardzo miły.

blabla555: Z racji ze to pierwszy mój start w lidze to awans do PO będzie sukcesem.

Modec: Sukcesem będzie dodatni bilans zwycięstw 😀

zecik: Dostać się na pewno do PO i przejść chociaż do drugiej rundy 😀 Pięknie byłoby na pewno zdobyć mistrzostwo 😀

mRn84pL: Cel numer jeden i niezmienny od lat to gra w playoffs. Jeżeli pytasz co uznałbym za sukces to odpowiem – mistrzostwo ligi 😉

JoeBlack: Celem będzie jak zwykle zakwalifikowanie się do play-offs, a sukcesem gra w finale.

2. Czy miałeś przyjemność już wcześniej brać w udział w drafcie z żywymi przeciwnikami? Czy wiesz czego możesz się spodziewać? Z jakimi emocjami kojarzy Ci się draft??

kamyk: Tak poza obecnym ode draftem w latach 06-08
Podekscytowanie

killaszit2k: Obiektywnie rzecz biorąc to draft jest jednym z najfajniejszych elementów ligi. Po pierwsze, społeczność ligowa jest zazwyczaj w komplecie i pełna zajawki. Po drugie, budowanie drużyny od podstaw jest bardzo ciekawym wyzwaniem. Jedyne co mnie zawsze martwi to czas jaki przy tym trzeba spędzić – niestety część ludzi baaardzo długo wybiera swoje picki, przez co cały proces zaczyna się dłużyć. Oby w tej edycji poszło to sprawniej.

blabla555: Nie brałem udziału wcześniej, zobaczymy z czym to się je

Modec: Brałem udział. Kojarzy mi się z jakimiś 130 minutami spośród których interesuję Cię 10 min na Twoje wybory xd

zecik: Tak, już nie raz ustalało się strategie 🙂 Na pewno można się spodziewać niespodziewanego 😀 Najgorsze jednak est to, jak ktoś podbierze mój pick tuż przed moim wyborem 🙁

mRn84pL: Tak, wielokrotnie. Nie mam szczęścia do wysokich numerów w drafcie ale ekipy, które budowałem ZAWSZE grały w playoffs więc recepta na draft jest dobra. Klucz to posiadanie po 3-4 ulubionych zawodników na każdą pozycję.

JoeBlack: Wielokrotnie brałem udział w drafcie z żywymi przeciwnikami. Jedyne czego można się spodziewać po takim drafcie to wielu „kradzieży” zawodników na 2-3 picki przed moim wyborem, dlatego trzeba być przygotowany na wiele opcji.

3. Czy rozpocząłeś już przygotowania do draftu? Czy wiesz już jaki rodzaj zawodników będzie na Twoim celowniku?

kamyk: Wszystko zależne od sytuacji podczas draftu wybiorę styl zespołu. Tak sprawdzanie relase i segregacja zagrywek

killaszit2k: Mam 2-3 warianty na 1 pick i w zależności który mi się trafi będę generalnie improwizować, mając w zanadrzu kilku graczy, których chciałbym mieć w zespole z czystej sympatii do tych postaci jako zawodników z real NBA.

blabla555: Tak.

Modec: Nope.

zecik: W tej edycji stawiam na Centrów, Deandre Jordan wymiata w tej edycji, dla picka powyżej 20stki idzie jako pierwszy do drużyny 🙂 z PG na pewno chciałbym Jeff Teague, miód mi się nim gra oraz ma złotego dimera 😀
Na SF widzi mi się Paul George, nie dość, że ma super realease, to jeszcze jest dobrym obrońcą! Na pewno też przypoluję na rooksa Kristapsa Porzingisa, z meda nieźle nawala i myślę, że będzie to petarda z ławki 😀 Na SF widzę też Terrence Ross, w poprzednich sezonach miałem go i był tylko zadaniowcem, w tej edycji może być nawet pierwszą strzelbą drużyny 😀

mRn84pL: Tak, testuję różnych graczy i mam zarys jak ma wyglądać moja drużyna w nadchodzącym sezonie.

JoeBlack: Przygotowania do draftu cały czas idą pełną parą. Sprawdzam zawodników i przygotowuję kolejności wyborów na poszczególne pozycje względem wylosowania nr w drafcie.

4. Niezależnie od numeru w drafcie Twoim pierwszym wyborem będzie gracz na jakiej pozycji?
Czy to jednak zależy od picku w drafcie?

kamyk: Każda poza C

killaszit2k: Zależy od picku.

blabla555: Zależy od picku.

Modec: Zależy od picku.

zecik: JZ pewnością zależy to od numeru w drafcie aczkolwiek dla odmiany od ostatnich sezonów gdzie wybierałem na początek graczy wysokich tym razem mam zamiar spróbować kogoś na pozycję SF lub SG.

JoeBlack: To głównie zależeć będzie od wylosowania numeru w drafcie. Od tego numeru zależy też oczywiście wybór lidera drużyny i pozostałych zawodników.

5. Wylosowałeś pierwszy pick w drafcie. Kto będzie Twoim wyborem i dlaczego?

kamyk: Dominator Lbj za wszechstronność, bądź Harden/Curry, bo uwielbiam strzelców.

killaszit2k: DeMarcus Cousins – jestem fanem w realu, w 2k15 nim grałem i był świetny. Co prawda w tej edycji ma trochę gorsze release ale idzie to opanować. Gość jest bestią pod koszem ale najlepsze jest to, że potrafi skutecznie razić z półdychy i sam potrafi sobie wyrobić pozycję do rzutu.

blabla555: KD.

Modec: Ciężki wybór. Ale raczej Stefan Curry.

zecik: Nie chciałbym tego 1 picka… aaaaale jakbym dostał to pewnie wybór by padł na Kurę 😉 To byłby w sumie chyba pierwszy raz kiedy biorę PG jako pierwszego do drużyny 😀 I może z tego powodu właśnie warto zaryzykować 😉

mRn84pL: Z pierwszym pickiem wybieram Kevina Duranta – tak często jestem poniewierany tym graczem zarówno w lidze jak i na QM, że i ja chcę spróbować 😉

JoeBlack: Miałem już kilka razy okazję grać najlepszym zawodnikiem w grze jakim jest Kevin Durant i na pewno będzie to mój pierwszy wybór, jeśli oczywiście Bulls będą mieli prawo go wybrać.O Autorze

guzu
Łukasz - kilka słów o sobie.
0 Comments


Bądź pierwszym, który skomentuje!


Odpowiedz

Musisz być zalogowany by móc komentować.

Posiadasz u nas konto? Zaloguj się

Nie posiadasz konta?