NBA 2k

02/02/2016

Wrażenia po drafcie

Więcej artykułów napisanych przez »
Napisane przez: guzu
Tagi:

W minioną niedzielę odbył się draft do SD4 na PS4. Zapytałem uczestników ligi jak go oceniają.

1. Jak oceniasz przebieg draftu? Czy jesteś zadowolony ze swoich wyborów? Czy z perspektywy czasu wybrałbyś inaczej? Czy któryś GM szczególnie Cię zaskoczył?

DE_LA_RENTA:  Świetny draft. Ocena 5 jak na 15-tą pozycję, która mi przypadła. Na obecną chwilę nie uważam, by były potrzebne zmiany ewentualnie 1-2 „kosmetyczne”. Oprócz mojego teamu podoba mi się jeszcze zespól Nets.

Mojzesz90: Draft poszedł szybko i sprawnie.
Jeśli chodzi o wybór zawodników myślę, że tragedii nie ma, gdyż od niedawna interesuje się koszykówką i seria 2K.
Możliwe, że na kolejnego drafta będę wiedział już coś więcej i inaczej wybiorę.

vipmen4: Udało mi się być na drafcie to oceniam jako pozytyw. Jestem zadowolony ze swoich wyborów – pierwsza piątka przedstawia się tak – D.Will, J.Butler, D.Carrol, Z.Randolph, R.Gobert.

Cezar: Przebieg draftu? Jak zawsze za długo – ale chyba już nic z tym nie zrobimy. Czy jestem zadowolony ze swoich wyborów? No cóż, raczej nie można być za bardzo zadowolonym z 30 numeru, tym bardziej patrząc jak pięknie Zecik rozmienił na drobne pick numer 1. 🙂 Szczerze mówiąc, patrząc na pierwszą rundę – mając i 16 pick też wybrałbym Pau’a Gasola, bo stawiam go wyżej niż zawodników wybranych z numerami 16-29.

2. Z pozyskania którego zawodnika jesteś najbardziej zadowolony/niezadowolony i dlaczego?

DE_LA_RENTA: Powiedziałem sobie, że jeśli będzie to własnie gdzieś dalszy wybór chciałbym bardzo dobrego strzelca – udało się z Klayem tThompsonem, a gdy w drugiej mogłem wybrać Howarda, ponieważ lubię takiego typu centrów energicznych, dynamicznych, muskularnych wybrałem własnie Howarda chociaż, gdybym miał wybór zaryzykowałbym Whiteseida.

Mojzesz90: DeMarcus Cousins – człowiek może zrobić grę 🙂

vipmen4: Najbardziej to Jimmy Bulter. Two-way player – świetny w obronie i w ataku. W zależności od picku brałem pod uwagę – Khawiego, PG13 lub właśnie Butlera.

Cezar: Tak jak mówię – muszę być zadowolony z Gasola, skoro brałbym go i z 16 pickiem. Bradley Beal na dwójce to też nie najgorsza rzecz. 😉

3. Jakie są najmocniejsze/najsłabsze punkty Twojej drużyny?

DE_LA_RENTA: Tutaj skłaniałbym się do pozycji pierwszego rozgrywającego J.Teague’a.
Nie wiem na co go stać, ale mam w zespole jeszcze dwóch innych, więc każdy dostanie szanse powalczenia o pierwszą piątkę. Jeśli to nie wypali może będę szukał wymiany z innym GM-em. Myślę, że mój zespól będzie dobry na tablicy, bo jest to dla mnie szczególnie ważne.

Mojzesz90: Najmocniejsze – skład zoptymalizowany.
Słabych zdradzać nie będę co by rywale nie wzięli pod uwagę wskazówek :p

vipmen4: Myślę, że defense. Butler, Carrol i Gobert to lock down defenderzy do tego Q.Pondexter z ławki oraz Clint Capela – post lockdown defender. I zbiórka gdzie jest tam Gobert, Zach i Capela własnie.

Cezar: Myślę, że moja drużyna jest dość dobrze wyważona. Tak na szybko minusem może być słaba obrona na obwodzie z ławki: Jameer Nelson i Zach LaVine.

4. Czy będziesz szukał w najbliższej przyszłości okazji do wymian? Jeśli tak, to które pozycje chciałbyś wzmocnić? Jakich graczy będziesz poszukiwał?

DE_LA_RENTA: No tutaj to własnie skłaniałbym się do tej pozycji PG. Zobaczymy w trakcie przygotowań do sezonu co z tego wyjdzie. Myślę, że trener Grant Hill wymyśli coś optymistycznego, ma wolną rękę w podejmowaniu trejdów.

Mojzesz90: Możliwe, że ławkę chciałbym wzmocnić ale nie ma czym handlować, bo strata DeMarcus Cousins może być złym wyborem.

vipmen4: Teraz ciężko powiedzieć, zobaczymy jak będą się prezentować w trakcie sezonu.

Cezar: Pożyjemy, zobaczymy.O Autorze

guzu
Łukasz - kilka słów o sobie.
0 Comments


Bądź pierwszym, który skomentuje!


Odpowiedz

Musisz być zalogowany by móc komentować.

Posiadasz u nas konto? Zaloguj się

Nie posiadasz konta?