NBA 2k

28/02/2020

Pierwsza zapowiedź NBA 2k12

Więcej artykułów napisanych przez »
Napisane przez: mehow

Najnowsze dzieło 2k Sports będzie dostępne w sprzedaży już od 4 października. Z uwagi na panujący obecnie lockout twórcy gry postanowili skupić się na przeszłości NBA i jej największych gwiazdach. Świadczy o tym chociażby okładka, na której wystąpią Michael Jordan, Larry Bird oraz Magic Johnson. Użytkownicy platform Xbox360 i PS3 będą mogli wybrać jedną z trzech wersji coverów aczkolwiek edycje z Larrym i Magiciem ukażą się w limitowanym nakładzie. Do wyboru będzie 15 legendarnych drużyn, w których główną rolę odgrywały ikony lat 80-tych jak i 90-tych (m.in. MJ, Hakeem, Bird, Ewing, Magic czy Kareem). Gracze zyskają opcję odblokowania legendarnych zespołów i możliwość zmierzenia się nimi z aktualnymi drużynami.

Na chwilę obecną nie wiadomo w jakich składach zaczniemy sezon z NBA 2k12. Najbardziej prawdopodobny jest roster z końcówki poprzedniego sezonu (+ rookies z tegorocznego draftu), który będzie uaktualniony w późniejszych patchach w przypadku pozytywnego zakończenia lockoutu. Z uwagi na wysoko postawioną poprzeczkę (NBA 2k11 okazała się wg wielu najlepszą symulacją koszykówki spośród wszystkich gier video) jesteśmy ciekawi czy i tym razem ekipa 2k Sports stanie na wysokości zadana, oferując produkt jeszcze bardziej kompletny i dopracowany.O Autorze

mehow
Wyciskacz ostatnich soków z Ala Jeffersona, Pau Gasola i Monty Ellisa bazujący na platformie Xbox360. Lubi odpalać trójki i używać midrange game w kontrach. Potrafi grać bardzo szybko jak i ślamazarnie rozprowadzać atak pozycyjny grając wszystkie piłki na porządnego podkoszowca. Słabości w obronie stara się nadrabiać trudnym do zatrzymania atakiem. W wypadku niepowodzenia w grze potrafi mocno rzucić padem o podłogę.. także proszę Was o niewyprowadzanie mnie z równowagi ;)
One CommentOdpowiedz

Musisz być zalogowany by móc komentować.

Posiadasz u nas konto? Zaloguj się

Nie posiadasz konta?