NBA 2k

09/02/2011

Start portalu Slamdunk.com.pl

Więcej artykułów napisanych przez »
Napisane przez: Owi
Tagi:

No i w końcu udało się. Co prawda bez fanfar i szczególnych przygotowań, ale jest online. Kosztowało to trochę pracy, ale nie ma nic za darmo.

W ostatnim okresie nie mam za wiele czasu by dopracować stronę na błysk. Brakuje tu wielu rzeczy które zaplanowałem, niestety jeżeli czekałbym na ich zrobienie to opóźniłbym start portalu i to dość znacznie. Nie bójcie się jednak – wszystko zostanie dodane w odpowiednim terminie. Niestety nie mam tyle wolnego czasu ile bym chciał.

Serdecznie zapraszam do wielu działów na tym portalu, zwłaszcza do działu o historii, który mam nadzieję was zaciekawi.

Tak słowem wyjaśnienia:

 • Tak – musicie się zarejestrować tutaj. Jest to wymagane do przyszłych funkcjonalności jak i chociażby do komentowania artykułów.
 • Nie – forum nie jest połączone w żaden sposób ze stroną. Bardzo możliwe, że pożegnamy się z forum w takiej postaci – wszystko zależy od tego jak tu sprawy z portalem się rozwiną.
 • Tak – forum zostało przeniesione i jest teraz pod adresem https://slamdunk.com.pl/forum. Parę rzeczy może nie działać, przenosiłem na szybko i mogłem czegoś nie zauważyć. Na bank za to (z oczywistych względów) nie będą działać linki do starych tematów.

 Chciałbym też podziękować tym osobom które pomogły mi przy starcie i dostarczyły wszystkie fajne teksty, które od dziś możecie już przeczytać.

Więcej informacji wkrótce.O Autorze

Owi
"King, Bruce Lee, karate mistrz..."
8 komentarzy


 1. Chemik

  welcome;] a gdzie szampan a gdzie szampan ?:)


 2. ciahH

  kiedy ta premiera 2k12? 😛


 3. Owi

  Wg wszystkich znaków na niebie za nieco ponad miesiąc.


 4. manyman

  Dobra robota, new era comming 😉


 5. Jacek

  Jestem pod wielkim wrażeniem świetna robota Slamdunk RULEZ !!!Odpowiedz

Musisz być zalogowany by móc komentować.

Posiadasz u nas konto? Zaloguj się

Nie posiadasz konta?