x360

28/09/2020

Krótko i na temat – gessi

Więcej artykułów napisanych przez »
Napisane przez: guzu
Tagi:

Na Slamdunku jest z nami niedługo, ale już dał się poznać jako solidny i aktywny uczestnik. W tym sezonie dopiero co do nas dołączył – gessi – nowy General Manager Utah Jazz. Zapraszam do przeczytania wywiadu przeprowadzonego z nim. Miłej lektury.

1. Dość długo wytrzymałeś bez NBA i ligi online 🙂

gessi: Sam nie mogę w to uwierzyć, bo jeszcze przed wakacjami nie wyobrażałem sobie przyszłości bez przesiadywania na forum i grania w NBA. Moja absencja spowodowana była przez kilka czynników. Chodziło przede wszystkim o szkołę, treningi i dziewczynę (z naciskiem na to ostatnie 😛 ), w skrócie zwyczajnie brakowało mi czasu na grę. Jak kilku członków społeczności Slamdunk wie, uprawiałem koszykówkę oraz piłkę nożną jednocześnie, ale miesiąc temu podjąłem decyzję, że skupię się na jednej dyscyplinie, a drugą będę zajmował się tylko amatorsko. Tym sposobem zyskałem parę godzin tygodniowo, a że bardzo brakowało mi gry w lidze online oraz całej słynnej otoczki SD postanowiłem powrócić.

2. Objąłeś właśnie drużynę Utah Jazz. Jak ją oceniasz?

gessi: Trzon drużyny Jazz na papierze wygląda dość solidnie. Mocny frontcourt Favors&Howard, szalony Jamal na obwodzie, a do tego moim zdaniem idealnie pasujący do tego składu rozgrywający – Kyle Lowry. Do tej pory bilans nie zadowala, ale uważam, że potrzeba czasu i ekipa powróci na właściwy tor.

3. Czy potrzebujesz zmiany składu? Kogo będziesz poszukiwał na rynku transferowym lub kto musi już pakować walizki?

gessi: Nie ukrywam, że będę dążył do pozyskania kilku graczy. Głównym celem jest rzucający obrońca, bądź niski skrzydłowy. Mój zespół potrzebuje zawodnika biegającego po obwodzie, który straszy rzutem z każdej pozycji. Myślę nawet, że brakuje tu dwóch takich gości. Zastanawiam się również nad wymianą rezerwowego rozgrywającego oraz centra.

4. Jakie są Twoje cele na obecny sezon?

gessi: Jak dla każdego, najważniejszym jest dobra zabawa. Z racji tego, że dopiero zacząłem przygodę z 2k14, to ciężko jest mówić o założeniach dotyczących Utah Jazz. Mam jednak nadzieję, że szybko ogarnę grę oraz zdołam sprawnie poukładać rotację i powalczę o Playoffs w tej silnej, Zachodniej Konferencji.O Autorze

guzu
Łukasz - kilka słów o sobie.
2 komentarze


  1. gessi

    jednak nie powalczę o playoffs, dzieki Guzu 🙂


  2. Chemik

    Milo Cie widzieć znowu w SD:)Odpowiedz

Musisz być zalogowany by móc komentować.

Posiadasz u nas konto? Zaloguj się

Nie posiadasz konta?